המדחן המכני OUT, הדיגיטלי IN

22/09/2016
חדשות


בימים אלה מוחלפים המדחנים המכניים ברחבי העיר פתח תקווה, במטרה למנוע מאזרחים להחנות את רכבם בחינם בדרך של רמייה.

כפי שדיווחנו כאן לראשונה בפורטל פ"ת נטו לפני כחצי שנה, תרגיל פשוט יחסית אפשר לאזרחים רבים להחנות עד היום  את רכבם בכל מקום ברחבי העיר. סוחרי רחוב חובבי ציון פנו לראש העיר וטענו כי כמעט ואין תחלופת רכבים חונים ברחוב, דבר המונע תנועה ערה של הציבור בכלל והקונים בפרט.

ראש העיר איציק ברוורמן פנה לאגף לפיקוח רב תכליתי וביקש כי יבדקו את הנושא, ואכן הסתבר כי המדחנים המכניים ניתנים לרמייה, ולפיכך יש המחנים את רכבם לכל היום, ופוגעים בתנועה הערה ברחוב.

המדחן הישן

כידוע, חניה ארוכה צריכה להתבצע אך ורק בחניונים הסמוכים, והמקומות המסומנים בכחול-לבן מיועדים לחניה קצרה וזולה, וזאת על מנת לעודד את תחלופת המכוניות ולעודד את חיי המסחר. אנשים שמחנים במרכז העיר לשעות ארוכות, תופסים את מקומות החניה וגורמים לאנשים שרוצים להגיע למרכז העיר – לוותר.

לאור האמור אישר ראש העיר להחליף ברחוב את המדחנים הישנים ברחוב למדחנים דיגיטליים, ובמידה ויתברר שהפתרון תורם לתנועת קונים, יוחלפו המדחנים גם ברחובות הסמוכים.

המדחן החדש

ראש העיר איציק ברוורמן: "במטרה לעודד תנועה ברחובות מרכז העיר נבדוק את האפשרות להחליף את המדחנים המכניים במדחנים דיגיטליים, ונתחיל בביצוע כבר בימים הקרובים. אנו קשובים לרחשי הציבור ולהצעות הסוחרים, ונשמח לבחון כל הצעה ורעיון שיעלו".

במהלך השבוע החל תהליך החלפת המדחנים המכניים ברחוב חובבי ציון במדחנים הדיגיטליים החדשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...