6 הסיבות הטובות ביותר לקניית דירה ברמת ורבר פ"ת

27/06/2017
חדשות


מה צפוי בשכונה המתחדשת בפתח תקווה? מוסדות החינוך והתרבות, התשתיות, התחבורה ואזורי הבילוי – על כל אלה ועוד בכתבה שלפניכם.

שכונה שקטה בלב העיר – לצד ובסמוך לשכונת כפר גנים א', שוכנת לה שכונת רמת ורבר. שכונה קסומה, אשר תושביה נהנים משילוב מנצח של פסטורליות ואיכות חיים גבוהה לצד מרכזי קניות, חנויות ושירותים מקומיים במרחק הליכה.

לאורך השכונה קיימים מרחבים ירוקים ומוצלים, מזרקות מים, פינות טבע קסומות אשר משרתים מבוגרים וילדים כאחד ומעניקים אווירה וצביון כפרי. בנוסף מתוכננת שדרה ירוקה מרחוב ארלוזורוב עד ז'בוטינסקי, שתעבור בתוך פארק יד לבנים ותקשר את השכונה עם השכונות הסמוכות לה. עוד מתוכננים גם שבילי הולכי רגל ושבילי אופניים שיתחברו בעתיד לרשת שבילי אופניים עירונית.

התחדשות עירונית – בכנס התחדשות העירונית שנערך לאחרונה דובר על שינוי מהפכני אשר אמור לחול בעתיד ברמת ורבר ופני השכונה יקבלו חזות חדשה. ייבנה גשר מעל רחוב ארלוזורוב (ושורה של מבני תרבות וקהילה). תכנית זאת תביא לעלייה משמעותית בערך הנכסים באזור, להיצע דירות חדשות גבוה יותר ולתשתיות חדשות.

אחת הסנוניות של השכונה הוא "בורוכוב Twins" ברחוב בורוכוב 14,16 - פרויקט בן 2 בניינים אשר עברו תהליך התחדשות עירונית במסלול תמ"א 38/1, זכו בתשתיות חדשות, בחיפוי חדש של הבניין בחזות חדישה ועדכנית ובתוספת של 22 דירות חדשות.

מחירי דירות נוחים – רמת ורבר היא שכונה ותיקה ומאוד מבוקשת בפתח תקווה, התחדשותה תהפוך את השכונה לאלטרנטיבה בעלת אופי "כפרי" למשפחות המעדיפות שכונה עירונית מתחדשת על פני שכונות המגדלים החדשות או שכונות פרבריות. אי לכך ובתאם לזאת המחירים בה עדיין נוחים והוגנים לעומת השכונות הסמוכות, ומשפחות צעירות  לצד משפרי דיור, יכולים להרשות לעצמם לרכוש דירות בשכונה המתחדשת.

מוסדות חינוך איכותיים - מוסדות החינוך שתכיל רמת ורבר העתידית יתרחבו, לאור הצפי שלא מעט משפחות צעירות עם ילדים יאכלסו את יחידות הדיור החדשות.

לפי התוכנית בית הספר היסודי "קפלן" יקבל תוספת של כיתות, חטיבת "אחד העם" תוסב לבית ספר יסודי, מתנ"ס רמת ורבר יהפוך למבנה הכולל בית ספר יסודי יחד עם כיתות גן ומתנ"ס כמובן, ולבסוף גם אשכול הגנים "מפוחית" יחודש ותתווספנה לו כיתות חדשות.

קרבה למרכזי בילוי – בנוסף לחזות החדשה מתוכננים מוקדי מסחר ופנאי ושירותים נוספים להנאתם ורווחתם של התושבים וזאת במרחק הליכה וללא צורך בתחבורה. כמו כן, מוזיאון יד לבנים יורחב ובסמוך לו יוקם גשר מעל רחוב ארלוזורוב. מוזיאון האדם והסביבה ברחוב שרת יחודש, וייתכן כי אף ייפתח בו מתנ"ס. גם הספרייה העירונית תחודש.

תחנת רכבת קלה וצירים מרכזיים – גולת הכותרת של השכונה היא תחנת הרכבת הקלה העתידית אשר תגביר את הנגישות והזמינות לכל מקום בעיר ומחוצה לה. יחד עם זאת תחבורה ציבורית ונגישות לצירים מרכזיים (ז'בוטינסקי, לשוק, לבתי חולים, לארלוזורוב - תחבורה לירושלים) מקלים על התושבים להגיע לכל מקום במהירות ובזמינות גבוהה.

הכתבה נכתבה על ידי מומחי נדל"ן - חברת אקסלנד שיווק נדל"ן

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...