ציוד לצילום וידאו ביתי מקצועי

28/01/2021
צרכנות


צילום בווידיאו הוא אחד מהיתרונות להתחבב על הקהל שלנו. אפשר להכיר ולסמוך עלינו יותר, אם מסריטים סרטון ווידיאו ביתי, באמצעות ידע בתחום וציוד מקצועי. יש לשדר את האנרגיה הטובה, החיוך והקול שלנו שיתחילו פשוט להתרגל אליו יותר. ישנו ציוד מקצועי אשר ניתן לרכוש בחנויות השונות למוצרי צילום וציוד מקצועי. אחד מהכלים החשובים ביותר הוא חצובה למצלמת ווידיאו, שיקל על צילום וידיאו. היום תוכלו להתייעץ עם המומחים בצילום, כך שתוכלו לדעת, איזה ציוד יהיה החיוני ביותר עבורכם כצלמי ווידיאו.

שימו לב גם לתאורה הנכונה, כאשר לא ייווצרו צללים על הצילום של הווידיאו, מה שיעיב על האיכות. אם אתם צלמי ווידיאו, משקלה של חצובה למצלמת ווידיאו, תקבל משקל, כך שככל שהמצלמה תהיה כבדה יותר, כך יש לתת חשיבות לרכישה נכונה של החצובה. במידה ואתם אוהבים לצלם בחוץ, או שאוהבים לצלם אופנה, אולי תעדיפו חצובה אשר מיוצרת מסיבי פחם, על חצובה העשויה אלומיניום.

סוגי החצובות הקיימות בשוק

ישנם כל מיני סוגים של חצובות לווידיאו, כמו ראש חצובה כדורי. זהו ראש חצובה שבבסיסו ישנו כדור העשוי אלומיניום ומאפשר תנועה חלקה לכל כיוון. לרוב ניתן לשלוט חלקית או שליטה מלאה על חיכוך הכדור בחצובה. גם ראש חצובה תלת ממדי קיים בשוק של ציוד מקצועי לצילום, כאשר הוא בעל שלושה צירים: אופקי, אנכי ונעילת כל התנועה. החצובה הנוספת הקיימת בשוק, היא ראש גיר. ראש מכאני זה, מעניק שליטה גבוהה ומדויקת יותר משלושת הצירים. ניתן להניע את המצלמה, בעזרת ידית שליטה. ידיות אלה, אינן משחררות את ציר התנועה, כי אם מזיזות אותו ומאפשרות רמת דיוק על המילימטר.

גם חצובת "ראש גימבל" ניתן למצוא בשוק, כאשר חצובה למצלמת ווידיאו זו, מתאימה יותר לצילומי עצמים בתנועה מהירה. חצובת ראש גימבל, מעניק צילומים חלקיים ויציבים, ללא תנודות או רעידות ומתאים למצלמות ווידיאו כבדות.  יש לשים לב למרחק של מצלמת הווידיאו. המרחק הנכון מהמצלמה, יקבע כמה הפנים שלנו תיראינה גדולות וניתן יהיה לשחק עם זה. ניתן יהיה לגוון בכל פעם במרחק שונה.

החשיבות של רכישת חצובה מתאימה למצלמת הווידיאו

יש לא להקל ראש בבחירה של חצובה מתאימה למצלמת הווידיאו המקצועית שלכם. הראש של החצובה נמכר בנפרד, אבל תמיד ניתן לרכוש ערכה הכוללת ראש שיתאים לעומסי העבודה. תוכלו להתעניין בכל מיני חנויות ואפילו בחנויות המקוונות שהן רק זמינות לנו כרגע, עקב משבר הקורונה.  אם אתם מעדיפים יצרניות מסוימות, בררו מה המחיר שהם מציעים עבור חצובות לצילום ווידיאו וכן, בעוד מוצרי צילום שאתם צריכים. יש לבצע השוואת מחירים מקיפה, מה שיקנה לכם חצובה איכותית במחיר סביר, אם רק תתאמצו, תוכלו לזכות בחצובה איכותית כאשר המחיר לא יהיה גבוה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...