עיסוי משולב: מה זה עיסוי משולב, אילו עיסויים אפשר לשלב בטיפול, אילו עיסויים מומלצים

17/11/2021
איכות חיים


עיסוי משולב הינו עיסוי מאוד פופולארי צירוף של שני עיסויים בטיפול אחד. אנשים רבים אוהבים להתנסות בטיפולים מיוחדים אם זה כטיפול בודד או עיסויים משולבים עיסוי משולב מוכר לכם מבתי ספא בו מציעים עיסוי משולב הכולל בדרך כלל עיסוי שבדי קלאסי יחד עם עיסוי רקמות עמוק עיסוי אבנים חמות משולב רפלקסולוגיה או עיסוי אבנים חמות המשולב עם עיסוי תאי הרבל שנחשב לשילוב מאוד פופולארי בגלל החום של הטיפולים.אם אתם רוצים להתפנק או להעניק שובר מתנה ליום הולדת או אירוע מיוחד הבחירה הטובה תהיה עיסוי צדפות ים בשילוב אבנים חווית עיסוי מפנקת ביותר. אנשים רבים סקרנים לגבי עיסויים רבים ובטח אם הם עיסויים משולבים כך שאפשר משני עיסויים בבית אחת קל וחומר אם אתם חווים בעיות בשרירים ניר חוכיימה מעסה רפואי בכיר המעניק עיסוי בתל מונד מסביר על עיסויים משולבים ואיזה עיסויים כדאי לבחור המדריך המלא עיסוי משולב.

ניר חוכימה - מעסה רפואי בכיר 

עיסוי אבנים חמות + עיסוי תאי הרבל

שני עיסויים מעולים חמים כאשר גם כל טיפול בנפרד מביאים לתוצאות מעולות,שניהם נחשבים עיסויים מאוד פופולאריים גם בגלל החום המופעל בטיפול עצמו אך הם שונים מאוד באופיים שילוב של שני העיסויים ביחד מביא לתוצאות מצוינות גם מבחינת רפואית פתרון בעיות כמו כאבי שרירים,שרירים תפוסים,בעיות בשלד ושריר פריצת דיסק, בלט דיסק, כאבי צוואר, סקוליוזיס, דלקות בידיים, גב תפוס וגם מבחינה נפשית הורדת לחץ ומתח, סטרס גבוה והרגעה מבחינה נפשית. צמחי המרפא כוללים עשבי מרפא קמומיל, לבנדר, עשב  לימון, למון גראס, מרווה, קינמון ומביאים גם להרגעה וגם  לשחרור שרירים מיידי גם אם מדובר בכאבי שרירים חזקים שמהם אתם סובלים זמן רב. שילוב הטיפולים יתבצע על ידי עיסוי אבנים חמות ושימוש בצמחי מרפא לסירוגין תחילת הטיפול יחל בהנחת אבנים על הגב לצידי עמוד שדרה על זוקפי הגב והנחת אבנים על כפות הידיים ואבן גדולה על הצוואר כך שבכל שלב של העיסוי יהיו אבנים חמות על גב המטופל/ת.עיסוי שרירי הרגליים בצמחי מרפא טכניקת הטיפול תהיה בלחיצות עדינות על שרירי הרגליים שאצל רוב המטופלים תפוסות מאוד בעקבות הלחץ הרב המופעל עליהם כאשר טכניקת העיסוי תנועות סיבוביות,לחץ על השריר ושחרור כל השרירים התפוסים.השימוש באבנים חמות וצמחי מרפא יתבצע לסירוגין פעם שימוש באבנים חמות ופעם שימוש בצמחי מרפא. לאחר שסיימנו על החלק התחתון המטפל יוריד את האבנים החמות מהגב ויחל בעיסוי שמנים על הגב ההתמקדות בשרירי הגב תהיה לפי חלוקת עומסים כאשר האזורים התפוסים יקבלו תשומת לב רבה כמו למשל הטרפזים, צוואר, גב תחתון, זוקפי הגב, ושרירי הידיים המועדים לפורענות ודלקות.משך זמן הטיפול לא יהיה פחות מ-90 דקות ולא יותר מ-120 דקות הכול בהתאם למצבו של המטופל/ת ולפי צרכיו דבר שיסוכם כבר בשיחה המוקדמת לטיפול.

עיסוי שבדי קלאסי משולב רפלקסולוגיה

השילוב הבסיסי הוא עיסוי שבדי משולב רפלקסולוגיה ונחשב לעיסוי קליל לאנשים שלא מחפשים עיסוי חזק או שקיימות בעיות וכאבים בגוף. שילוב של שני הטיפולים מביא חוויה מרגיעה, משחררת אך לא מתמקדת בכאבי שרירים או כאבים כרוניים. עיסוי שבדי משולב רפלקסולוגיה נחשב לעיסוי נעים ומרגיע מאוד, ומתאים לאנשים שמחפשים עיסוי מפנק ולא חודרני מטרת העיסוי לא באה לענות על פתירת בעיות כאב אלא יותר הפחתת סטרס ולחץ, הגברת זרימת דם לאיברים, פינוק ורוגע. באמצעות טיפול רפלקסולוגיה ניתן לפתור בעיות רבות בגוף שכן רפלקסולוגיה נותנת מענה לכלל האיברים בגוף מערכת עיכול,מערכת שרירים,בצקות,הורדת סוכרים,בעיות שינה,סטרס ולחץ,נפיחויות בכפות רגליים וכאבים שונים בגוף.טיפול רפלקסולוגיה מתבצע לרוב בשכיבה או חצי ישיבה וכולל עיסוי עד הברכיים.

עיסוי רקמות עמוק משולב רפלקסולוגיה

אחד הטיפולים הטובים שתוכלו לקבל בשל העובדה כי הוא גם  משלב עיסוי חזק ועמוק אל השרירים אך גם מרגיע מאוד בשל השילוב של טיפול רפלקסולוגיה לחיצות הרפלקס מרגיעות ומאזנות והשילוב בין שני העיסויים הוא מושלם. עיסוי רקמות עמוק מתמקד בבעיות כרוניות וכאבים אשר מקורם בשריר ושלד כאבי גב, כאבי צוואר, עומסים הנובעים מפעילות ספורטיבית מאומצת, בעזרת הטכניקה העמוקה ועבודה נכונה על שרירי הגוף יובילו לאיזון כללי ולשיפור בתפקוד השוטף.

עיסוי צדפות ים משולב אבנים חמות

שני הטיפולים מצוינים בשל העובדה ששניהם משלבים מגע בחום אך יש הבדל עצום בין שני הטיפולים לכן שילובם יוצר טיפול מצוין וחווית עיסוי מושלמת בעיסוי משולב שהאלמנטים בו חמים הטיפול יתבצע לסירוגין בין הצדפות לבין האבנים חמות כאשר בסיומו יתבצע טיפול פילינג רימונים לאורך הגוף כולו.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...