נקודות כרטיסי אשראי לטיסות - להרוויח מהאשראי שלכם

29/08/2023
חדשות


לטוס לחו"ל נשמע לכם טוב? ובחינם? ומה אם היינו אומרים לכם שכרטיס האשראי שלכם יכול להיות כרטיס הכניסה שלכם לחופשה החלומית הזו? כן כן, זה לא חלום. רבים כבר מרוויחים נקודות כרטיסי אשראי לטיסות ונהנים מהעובדה שלפתע, ההוצאות היומיומיות הופכות להרפתקאות מרגשות. רוצים גם?! הגעתם למקום הנכון!

הדור הבא של כרטיסי האשראי – נקודות כרטיסי אשראי לטיסות

הטבות בכרטיס אשראי הן דרך נהדרת לדעת שיש טעם להוצאות שלנו. אפילו יותר מזה, כשמדובר על נקודות כרטיסי אשראי לטיסות חינם או בהנחות, תלוי כמה צברתם. חברות כרטיסי אשראי רבות מציעות נקודות על כל שקל שתוציאו, מה שמאפשר לצבור תגמולים לאורך זמן. נקודות אלו ניתנות למימוש לטיסות, ומתורגמות לכרטיסי טיסה בחינם או בעלות מוזלת. דמיינו שאתם לוגמים משקה טרופי על חוף הים בהוואי או חוקרים את הרחובות התוססים של ברצלונה, והכל הודות לכרטיס האשראי שלכם!

לבחור את האשראי הנכון

כדי להתחיל ליהנות מהיתרונות של הטבות בכרטיס אשראי, חיוני לבחור את הכרטיס הנכון שמתאים להעדפות שלכם. כרטיסי אשראי רבים מציעים תנאים שונים מלבד ההטבות לטיסה, כך שחשוב מאוד לבחון את הכרטיס מכל כיוון ולוודא שהוא אכן מתאים לצרכים והדרישות שלכם.  

אז איך זה עובד?

  • צוברים נקודות כרטיס אשראי לטיסות - המפתח למקסום התגמולים הוא להשתמש בכרטיס האשראי שלכם לכל ההוצאות היומיומיות. ממצרכים ודלק ועד אוכל בחוץ וקניות מקוונות, כל רכישה יכולה לקרב אתכם צעד אחד קרוב לחופשת החלומות שלכם.
  • חדשים כאן? – עבור מצטרפים חדשים, חברות האשראי מציעות לעתים בונוסים מפתים אף יותר בהרשמה. מי יודע, אולי תגלו שדווקא עכשיו הגעתם בזמן הנכון ביותר ושאתם יכולים לטוס לחו"ל בתוך זמן קצר יותר משחשבתם!
  • וודאו את התנאים – ישנם כרטיסים שיעניקו לכם נקודה עבור כל הוצאה של 250 ₪ ואחרים שיעניקו לכם נקודה דווקא עבור כל הוצאה של 160 ₪ - ברור מה עדיף לכם, נכון? בדיוק בגלל זה, חשוב לוודא את התנאים שמציע כל כרטיס ולבחור באופציה המשתלמת ביותר.

כרטיסים שנותנים לכם יותר

כיום חברות האשראי יודעות שאנחנו כבר מזמן לא פראיירים. לכן, הן מציעות הטבות משתלמות במיוחד ברכישת כרטיסי האשראי שלהן. אחד החידושים המפתיעים והנפלאים ביותר של השנים האחרונות, הוא האפשרות לצבור נקודות כרטיסי אשראי לטיסות שכן כידוע, אנחנו הישראלים אוהבים מאוד לטייל, גם אם מדובר בסך הכל בגיחה קצרה של סופשבוע.

כך, אין ספק שהטבות בכרטיסי אשראי עבור טיסות מציעות הזדמנות נהדרת להפוך את ההוצאות היומיומיות שלכם לחוויות נסיעה בלתי נשכחות, אך כמו בכל מצב אחר חשוב לבחור את הכרטיס שלכם נכון, לוודא שהוא אכן מתאים לצרכים והדרישות שלכם, וכי באפשרותכם למקסם את הרווח שלכם ממנו בקלות, בלי אותיות קטנות.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...