משחקי אקס בוקס שיעשו לכם את החופש הגדול

27/07/2022
צרכנות


החופש הגדול כבר כאן, וסוף סוף התפנה לכם זמן לשחק כמה זמן שרק תרצו! אם כבר עברתם את תקופת בית הספר, זה ממש לא סותר את העובדה שמידי פעם כל מה שאדם צריך זה רק להירגע מול משחק איכותי ולהתנתק לזמן מה מהסטרס היום יומי. אם יש לכם אקס בוקס, הגעתם למקום הנכון! אספנו כמה משחקים לאקס בוקס שאתם חייבים להכיר, שיעבירו לכם את הזמן וימלאו אותו בהנאה ועניין.

משחקים לאקס בוקס שאתם חייבים לקנות

חלק מהמשחקים יצאו ממש לאחרונה, אחרים הם דווקא יהלום משנים עברו שכל חובב משחקים חייב להכניס אותם לרשימת משחקים לאקס בוקס שלו:

* מלחמת הכוכבים: נפילת המסדר – אחד המשחקים האייקוניים בסדרת מלחמת הכוכבים, הגיע לאקס בוקס וכעת הגיע גם הזמן שלכם לצאת להרפתקה יחד עם קאל קסטיס, שמתרחשת חמש שנים לאחר עלילות הפרק השלישי בסדרת הסרטים – 'נקמת הסית'. קאל הוא אחד מאבירי הג'דיי האחרונים שנותרו בחיים, ובניסיונו לשרוד ולהפיל את שאריות האימפריה הוא פוגש דמויות אייקוניות מהיקום של סדרת הסרטים.

Assassin’s creed * – בין סדרות המשחקים האייקוניות ביותר בהיסטוריה של הגיימינג. כל משחק מתרחש בנקודת זמן אחרת בעולם, והשחקן – שמשחק דמות שונה בכל משחק, זוכה לטעום פיסת היסטוריה דרך עיניו של מתנקש.

* ריימן – מי לא זוכר את ריימן, שעשה לרובנו את הילדות?! זה הזמן ליהנות מהמשחק החדש וליהנות מנוסטלגיה איכותית, בסטנדרטים הגבוהים של היום.

* משחקי Call of duty– באחת מסדרות המשחקים הפופולאריות ביותר, השחקן לוקח חלק במצבים היסטוריים או תרחישים עתידניים הקשורים בפוליטיקה, מלחמה ושלום, ועוד. כל משחק מתרחש מנקודת מבט אחרת, בנקודה אחרת בזמן ובהקשר של אירועים אחרים.

Resident Evil * – במקור היה מדובר בסדרת משחקי אימה יפניים. כיום מדובר בזיכיון הכולל גם אנימציה, סרט, ועוד. בקו העלילה הראשי, אנו עוקבים אחר קבוצה הנאבקת בתאגיד שפיתח נגיף מיוחד שמסוגל להפוך בני אדם לזומבים, ויצורים חיים אחרים למפלצות נוראיות. המטרה שלנו היא להפיל את התאגיד ולרפא את העולם.

Kingdom Hearts * – ממלכת הלבבות לעולם אינה שקטה, ולאורך סדרת משחקים של למעלה מחמישה משחקים, נשחק מגוון דמויות, כולן קשורות זו בזו. נסייר בעולמות של סרטי דיסני האהובים, נציל נסיכות ואת היקום כולו, ונכנס עמוק אל נבכי הנפש של הדמות הראשית – סורה.

וזה רק קצה המזלג

עולם המשחקים הולך ומתפתח, וכיום משחקים שהיו זמינים באופן אקסקלוסיבי בקונסולה ספציפית, זמינים כיום גם בקונסולות אחרות. כך, בעלי אקס בוקס יוכלו לרכוש משחקים לאקס בוקס וגם משחקים שבמקור שווקו לקונסולה אחרת, מבלי להסתבך. זו ההזדמנות לעלות על הרכבת ולהצטרף למיליוני מעריצים של משחקים שהצליחו לכבוש את העולם בסערה, בלי להחליף קונסולה או לקנות אחת חדשה במיוחד.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...