מפרופסורה לאמנות

26/07/2023
בידור ופנאי


בין הזכויות הרבות שמקבל האמן כמתנת אל ישנה היכולת להעביר חשיבה רוחנית למוצג מוחשי. רבים האמנים היוצרים במוסיקה שירה וציור חברו למושג בקצה השמיים.

האמנית ללה מיגירוב בכישרונה וביכולת הביטוי שלה מצליחה לכוון אותנו ולספר לנו איך יצרה את סדרת היצירות בתערוכה זו, "בקצה השמים", בחיפושיה אחר אינסוף ונצחיות העולם, בתנודה בין מיסטיקה ומציאות, כחלום מתמשך שצועד לעבר האור שם הצבעים נאלצים לרכות והדימויים מצטמצמים לשקיפותם. הקונקרטי משתלב עם המופשט כדי לאפשר לרגשות לצוץ.

(באדיבות סדן הפקת אמנות)

תחנות הרוח, מלאכים, מכונות ובתים מעופפים בקצה השמיים כדי להדוף את הבדידות, הזמן, הדממה ולתת ליופי עדין ומסותת לנצח.

ללה שומרת על קו מנחה ביצירתה ועל רקע שמימי היא בונה סצנות של דמויות וחפצים המתארים את מה שהיא מוצאת בחיפושיה. לנו הצופים מתאפשרת חוויה מרתקת ומעורבות אישית במסע.

(באדיבות סדן הפקת אמנות)

ללה מיגירוב היא ציירת צרפתית-ישראלית המתגוררת חלקית בארץ וחלקית בפריז. ציוריה מוצגים במוזיאון האירופי לאמנות בדנמרק, במוזיאון לאומנות של מאה 20-21 בסנט-פטרסבורג, באיגוד פרנץ קפקא שבפראג ובאוספים פרטיים ברכבי האולם. ללה חברה באיגוד האמנים הפלסטיים (ישראל), בעמותת אמני פ"ת. באקדמיה האירופית לאמנויות - צרפת וברפובליקה מונמרטר. ללה היא אמנית אקלקטית, הציגה בתערוכות יחיד וקבוצתיות רבות בארץ ובחו"ל וזכתה בפרסים הבינלאומיים יוקרתיים.

אוצרת התערוכה: שרה רז

פתיחה חגיגית: יום שבת, 29.7.2023 בשעה 12:00

בגלריית "הציפור הכחולה"

רוטשילד 75, פתח תקווה

נעילה: 26.8.2023

שעות פתיחה:

ימים שני, שישי ושבת: 11.00-13.00

ימים שני, שלישי וחמישי: 17.00-19.00

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...