ערב מרגש: מפגש נוסטלגי של "ילדי גרנט"

07/06/2017
חדשות


מרגש עד דמעות היה הערב במפגש נוסטלגי של ילדי אברהם גרנט בהפועל פ"ת, שנערך במסעדת "אחלה" בכפר סבא.

שחקני שנתון 1967-68 של הפועל פ"ת, בארגונם של כוכב העבר מני בסון, אורן פטרבורג, אלון בוליקן, טל מרקוס, אמיר עזרא, רוני רחמים ומוטי גואטה, נפגשו לאחר כשלושים שנה בחיבוקים ונשיקות.

לאחר שצפו בסרטון מושקע על עבר הקבוצה והזכיות באליפויות המדינה לנערים ונוער, סעדו את ליבם בארוחת ערב מלכותית, כאשר את מרב תשומת הלב תופס מאמן הקבוצה בעבר אברהם גרנט, וכמובן חברי הנהלת מחלקת הנוער: האבות של הילדים גדעון מרקוס, איז'ו ויינר, ראובן וולפסון, יוסי רוזנצוויג וניסים קלדרון.

גרנט סיכם את הערב: "תודה לכולכם על ערב מרגש ביותר ועל המילים החמות .היה כיף לראות את כולכם ווינרים בהתנהגות כמו שהייתם ווינרים על המגרש. שמחתי מאוד לראות את כולכם. ולא נשכח את המארגנים שאירגנו את זה כמו אלופים! הייתם ונשארתם גדולים ובני אדם כיפיים. בטוח שנתראה שוב. מאחל לכם הצלחה ואושר ואם פעם היינו עושים מפגש משפחות עם ההורים עכשיו אפשר עם הילדים".

צפו בסרטון מדבריו של גרנט באירוע הערב

לאירוע הגיעו שחקני מחלקת הנוער בעבר, ביניהם מני בסון, בני קוזושווילי, עוז אליה, אלון בוליקן, מוטי גואטה, ועוד 40 חברים שהגיעו מכול רחבי הגלובוס, וידעו לכבד במהלך הערב המרגש את זכר מנהלי הקבוצה בעבר - עמנואל אופיר, דוד לייטנר ושמואל בייגל זכרם לברכה.

רשימת המשתתפים באירוע: אברם גרנט ,אורן פטרבורג ,איז'ו ויינר, אייל זרחוביץ, אלון בוליקן, אמיר עזרא, אלי ברמלי, אבי אורן, ארז משולם, גדעון מרקוס, גיא גת, גיא צוקרמן, דני ניראון, דני שפילשר, זיו מאירוב, חיים אביב, טל מזרחי, טל מרקוס, יואב שלום, יוסי כהן, יוסי רוזנצוויג, יורם משה, יענקלה פלג, כפרי, מוטי גוואטה, מנשה דלל, סער פיומי, עוז איליה, עופר סולומון, עמית פרל, ערן מנור, קוזו, ראובן וולפסון, רוני רחמים, רן קלמנוביץ', רפעת עודה, שמוליק רוזנצוויג , ניסים קלדרון ומני בסון.

(התמונות באדיבות ניסים קלדרון)

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

לחדשות ספורט נוספות


שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...