מפגש נוסטלגי של ותיקי הפועל פ"ת

10/02/2020 | ניסים קלדרון
חדשות


מפגש מרגש של שחקני מחזיקת גביע המדינה 1992 שגדלו בהפועל פ"ת בשנותיה היפות נערך הערב בביתו של קפטן הקבוצה איתן בודניוק וביוזמתו של יוסי שושני.

צילום: גיל סאבו

במהלך הערב העלו שחקני הקבוצה חוויות וסיפורים מחדרי ההלבשה, וציינו את עבודתם הנאמנה של המאמנים גיורא שפיגל, אברהם גרנט וזאביק זלצר.

הנוכחים לא שכחו לעמוד דקת דומייה לזכרו של מנהל הקבוצה יוסי רוזנצוויג ז"ל, וכן כיבדו את זכרם של עמנואל אופיר, גברי לוי ושמואל בייגל זכרונם לברכה.

אין ספק שרק קבוצה מלוכדת מילדות יכולה להגיע להישגים כפי שהגיעו חבורת ילדי גרנט בישראל ובאירופה. לקום ולהצדיע להם - חבורת שחקנים לדוגמא, שספק אם יידעו בהפועל פתח תקווה לדעת לשחזר בעתיד.

(התמונות באדיבות ניסים קלדרון וגיל סבו)

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

תשתית מלוכדת מביאה הישגים
כול הכבוד לקבוצה האחרונה שסימלה את הפועל פ"ת האמיתית. שגידלה דורות של שחקנים. שברבות השנים נשארו חברים מגובשים. ככה זה שגדעון מרקוס וניסים קלדרון הסמלים האחרונים של הימים הגדולים של המועדון המכובד בעברו מנהלים את הנערים שגדלו להיות חברים בדם ובנפש. עם מאמנים ומחנכים כמו שפיגל בר נור, גרנט וזלצר. הגיע הזמן שהחבורה הזאת תנהל את הפועל פ"ת.
יצחק שמאי - 11/02/2020
שתף ב שתף ב
זכרון חטוף מימי הילדות
שלום רב! שמחתי ואף הופתעתי לראות המפגש הנוסטלגי של חברי הפועל פתח תקוה . אבי היה סדרן במגרש הישן בימי הלר ,ואני כילד עשיתי צעדי בתזמורת שחזרותיה התקיימו באולם הסמוך למגרש , נסיתי לשחק כדור סל בימי המאמן דב פרוסק ,צפיתי באלוף הדיסקוס אורי גלין האימתני שהתאמן במגרש, ראיתי את נבחרת ישראל בכדורסל שהתאמנה לקראת אולמפיאדת הלסינקי , וכבר אז רענן כץ הסתובב באזור כנער בוגר , זוכר את מאמן האתלטיקה מגלי . , דליה ורון אשת משהלה שהתאמנה, בריצה, וכמובן הייתי מאוהדי הקבוצה עליה נימנו- אורי קרני . הבם, ויסוקר , סטלמך וקופמן , רצאבי , חלדי ואחרים . הברכה שימשה אותי שנים רבות עם המציל האגדי ברקר שבה התאמן גרשון שפע ואחרים. משחקי כדור מים [ בברכת מכבי המציל היה טיבי ובערב הוצגו סרטים]. לא אשכח את המאבק האידיולוגי בין אוהדי מכבי והפועל והדרבי שהיה שיא המאבק! אני זוכר את עמנואל עוזרו של גרנט כילד שמצא לו את המגרש כמקום עיסוק מרכזי. גדעון מרכוס שגר בסמוך למשפחת כרמלי המכביסטית גם אותו אני זוכר כנער חמוד . הימים חלפו במהירות מאז המשחק האחרון שראיתי בין הפועל שהובסה עי פרנבחצה ב 5:3 ומצאתי עיסוקי -כנער בתנועת הנוער "התנועה המאוחדת " ,בלימודים וכו .. התקופה השתנתה, הכסף החליף את האידיאולוגיה , השחקנים הפכו לכלי עבודה בידי אגודות ואינטרסים כלכליים וחבל שכך פני הדור ! מאחל לאגודה ימים יפים וטובים !
ברוך בר סלע [בורשטיין] - 02/08/2020
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...