מפגן עוצמה של אוהדי הפועל פתח תקווה

01/06/2022
חדשות מקומיות


ממשיכים לשבור שיאים. מעל 1,000 אוהדים תרמו במהלך חודש מאי סכום ממוצע של 1,485 שקלים לתקציב הקבוצה. בעונה שעברה גייסו האוהדים 970 אלף שקלים לאורך כל העונה.

אוהדי הפועל פתח-תקוה גייסו 1.5 מיליון שקלים בתוך חודש אחד לתקציב הקבוצה בעונת 22/23, כאשר עברו שלושה וחצי שבועות בלבד מסיום עונת 21/22. אתמול (שלישי) בחצות הסתיים המבצע המיוחד של המועדון לאוהדים, במסגרתו כל אוהד שהצטרף לעמותה לקראת העונה הבאה, יקבל בחודש יולי מהמועדון ערכה מיוחד עד הבית לקראת העונה הבאה. תוכן החבילה נשמר כהפתעה עבור האוהדים.

הסכום חסר התקדים שגייסו האוהדים בתוך חודש אחד מהווה את שיא הגיוס השנתי של העמותה בכל חמש שנות קיומה, כאשר השיא הקודם עמד על 1.1 מיליון שקל בעונת 2019/20. סכום הכסף יוצא הדופן אותו גייסו האוהדים/בעלים לתקציב הקבוצה, הגיע לא מעט בעקבות הבחירה של כ-500 מהם במסלול כסף אותו הציעה העמותה, בעלות של 1,500 שקלים בשנה. 45 אוהדים נוספים הצטרפו למסלול זהב, בעלות של 6,000 שקלים בשנה.

פרט לחברויות בעמותה, 1,079 מנויים כבר נרכשו לקראת העונה הבאה, מספר יוצא דופן עבור קבוצה בליגה הלאומית. כעת במועדון מצפים להגיע לגיוס של לפחות שני מיליון שקלים מהאוהדים לקראת העונה הבאה ולפחות 1,300 חברי עמותה, כאשר שיא החברים הקודם עמד על 1,100.

מבחינה מקצועית, המאמן עופר טסלפפה עובד בימים אלו על חיזוק הסגל לקראת העונה הבאה, כאשר שחקן ההתקפה של בני סכנין, רז שטיין, חתם לפני כשבועיים בקבוצה לשנתיים. בתקופה הקרובה צפוי המועדון להודיע על החתמות נוספות.

אוהדי הקבוצה מקווים כי בעונה הקרובה תעפיל סוף סוף הקבוצה לליגת העל, למרות שהמשימה אמורה להיות לא קלה, לאור העובדה כי מספר קבוצות נוספות בליגה הלאומית מכוונות לאותה מטרה, והן משקיעות לצורך כך סכומים גבוהים מאוד.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...