מה חשוב לזכור כשמתכננים אירוע ברית?

29/05/2023
מסעדות ובתי קפה

בשעה טובה הנסיך הגיח לאוויר העולם והמשפחה המאושרת מתכננת אירוע, אבל תכנון אירוע בלחץ יכול לגזול משאבים נפשיים רבים ולהוסיף סטרס לתקופה שהיא מרגשת אך עשויה גם להיות מאוד מלחיצה.
אין ספק שהפקת ברית מהווה משימה מאתגרת, בעיקר בשל הזמן הקצר יחסית שעומד לרשותכם בהוצאת החזון אל הפועל.
אבל אין זו סיבה לצמצם את החגיגה ואפשר בהחלט לתכנן ברית נפלאה כולל טקס, סעודה, תוכנית אמנותית, מזכרות לאורחים – אירוע שיהווה התחלה נהדרת לחיים חדשים.
לפניכם מספר טיפים כיצד להפיק ברית מוצלחת במספר צעדים פשוטים:

מקום מכובד ונוח להגעה
בחירת הלוקיישן משחקת תפקיד מהותי ביצירת האירוע והצלחתו. בחרו אולם אירועים שיתאים מבחינת גודל בעל עיצוב מרשים ובעיקר – ממוקם באזור גיאוגרפי נוח להגעה מכל הכיוונים, כמו למשל אולם לברית בראשון לציון.
עיר מרכזית המתממשקת לאפיקי תחבורה ומאפשרת גם הגעה באמצעי תחבורה ציבוריים, כך שמי שיבחר לעלות על אוטובוס או לנסוע ברכבת כדי להגיע לאירוע שלכם, יוכל לעשות זאת ולהגיע בקלות ובזמן. בדקו חוות דעת חיוביות והמלצות על המקום לפני שאתם סוגרים, הבינו זמינות של האולם וכדאי לבצע סיור מקדים עוד לפני הלידה כדי לוודא שהוא אכן עונה על הציפיות שלכם.
קחו בחשבון סידורי חנייה, עלויות בסיס לצד אקסטרות שיש לשלם, קישוט המקום בהתאמה אישית ועוד.
מקדימים בהכנה – ארגון סידורי ישיבה
כדי לחסוך זמן וכאב ראש, כדאי מלכתחילה לגבש רשימת מוזמנים לברית על פי הגודל של החגיגה. האם תרצו אירוע גדול או אינטימי ולפי זה, את מי תבחרו לשלב ברשימת המוזמנים שלכם.
מומלץ בהתאם לאולם הנבחר וגודלו לתכנן כבר מראש את סידורי הישיבה, את מי להושיב ליד מי והיכן, באילו הרכבים על פי התוכניות של החלל בדרך זו כאשר תחליטו על מועד סופי של הברית תדעו כבר מה הם סידורי הישיבה ואת הקומבינציה המתאימה ביותר להושבה.

חוויה קולינארית – גם בברית
בריתות היום הן אירועים גסטרונומיים מוצלחים והאולמות יודעים זאת, מעסיקים שפים וצוותים מקצועיים, שרוקחים מטעמים מצוינים.
זכרו שלברית אחה"צ אנשים מגיעים רעבים מהעבודה ואם מדובר בשישי בבוקר המוזמנים ישמחו לפתוח את היום ואת סוף השבוע בטעם של עוד עם אוכל משובח ואיכותי. החליטו על אופי התפריט בהתאם לעונתיות ולטיימינג של הברית. אוכל מרענן לימי שישי בבוקר או לברית אביבית או קיצית או אוכל חם יותר לשעות הצהריים, אחה"צ ולימי החורף. חשבו על הפתיחים לנשנוש בעת קבלת הפנים ולאחר מכן לעיקריות לסעודה המרכזית וכמובן, אל תפספסו גיבוש נבחרת קינוחים מרשימה.

תוחמים בזמן וקובעים תוכנית אמנותית
החליטו מבעוד מועד על אורך האירוע והזמן שלו – האם תעדיפו ברית בוקר, צוהריים, ערב וכמה זמן תרצו שיימשך האירוע על פי התחשבות בתינוק הרך, במצב הבריאותי והרגשי לאחר הלידה וכדומה. בדקו עם האולם עצמו איזו מסגרת זמן הוא מציע לכם והיערכו בהתאם.
מלבד הטקס עצמו, חשבו איך עוד אפשר לשדרג ולהעצים את ההנאה ולהפוך את החוויה ליוצאת דופן. האם תרצו להזמין מפעילים אטרקציות, צלם שיתעד את הרגעי המאושרים בסטילס ואולי גם בווידאו, עמדות להפקת מגנטים, מאייר, כנרים שינגנו בפתיחה ועוד.

מתכננים עד הפרט הקטן ביותר
מומלץ להכין מראש צ'ק ליסט מפורט עם כל המשימות והמטלות לקראת הברית, כך שברגע שהבייבי יולד כבר תדעו לקראת מה אתם נכנסים ולמה עליכם לדאוג.
אפשר להקצות סמכויות למי מארגן מה וכן לעקוב אחר התקדמות העניינים גם תקציבית וגם בהתאם ללוחות הזמנים. ניתן לעצב מראש הזמנות ורק לשנות את התאריך והמיקום ברגע שהפרטים הטכניים נסגרים וכן להזמין מבעוד מועד מזכרות לאורחים. שיהיה בשעה טובה!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...