למה כדאי לרכוש קרקע בשדה דב?

14/01/2024
נדל"ן ותחבורה


שדה דב הוא אחד הפרויקטים הנדל"ניים הגדולים והמבטיחים ביותר בישראל. מדובר בתוכנית להקמת רובע חדש בצפון תל אביב, על שטח שדה התעופה הישן. התוכנית כוללת הקמת כ-16,000 יחידות דיור, כמו גם שטחי מסחר, תעסוקה, פנאי ובילוי.

מהם היתרונות של רכישת קרקע בשדה דב?

מיקום אטרקטיבי

שדה דב ממוקם בצפון תל אביב, סמוך לשכונות יוקרה כמו נופי ים, שכונת הדר יוסף, רמת אביב ועוד. המיקום האטרקטיבי של השכונה, על קו החוף, צפוי להפוך אותה לאחת השכונות המבוקשות ביותר בתל אביב.

ביקוש גבוה

תל אביב היא העיר המבוקשת ביותר בישראל מבחינת נדל"ן. הביקוש לדירות בתל אביב גבוה מאוד, והוא צפוי להמשיך לעלות בשנים הקרובות. התוכנית להקמת רובע חדש בשדה דב צפויה להגדיל עוד יותר את הביקוש לדירות באזור.

תשואה גבוהה

הערכות מומחים הן כי שווי הקרקע בשדה דב צפוי לזנק משמעותית לאחר הפשרת הקרקע וקבלת היתר הבנייה. תשואה שנתית של 15%-20% נחשבת למתאימה להשקעה בקרקע בשדה דב.

מחיר אטרקטיבי

המחירים של קרקעות בשדה דב נמוכים יותר ממחירי דירות מוגמרות בתל אביב. זהו יתרון משמעותי עבור משקיעים עם הון עצמי לא גבוה במיוחד.

סיכונים

כמו בכל השקעה, גם בהשקעה בקרקע בשדה דב קיימים סיכונים מסוימים. אחד הסיכונים הוא שהתוכנית להקמת רובע חדש בשדה דב לא תצא לפועל. סיכון נוסף הוא שהביקוש לדירות באזור לא יהיה גבוה כפי שצפוי.

רכישת קרקע בשדה דב היא השקעה אטרקטיבית עם פוטנציאל לתשואה גבוהה. עם זאת, חשוב לזכור כי מדובר בהשקעה עם סיכונים מסוימים.

טיפים לרכישת קרקע בשדה דב

השקיעו בחקר

לפני שאתם רוכשים קרקע בשדה דב, חשוב לבצע מחקר מעמיק על הפרויקט. בדקו את התוכנית המפורטת, את הגורמים המעורבים בפרויקט ואת הסיכונים הכרוכים בו.

בחרו קרקע במיקום טוב

המיקום של הקרקע הוא אחד הגורמים החשובים ביותר המשפיעים על שוויה. בחרו קרקע במיקום אטרקטיבי, סמוך לשכונות מגורים, לתחבורה ציבורית, לשטחי תעסוקה ולפנאי.

קחו בחשבון את ההון העצמי שלכם

העלות של קרקע בשדה דב נמוכה יותר ממחירי דירות מוגמרות, אך היא עדיין דורשת הון עצמי משמעותי. קחו בחשבון את ההון העצמי שלכם לפני שאתם מתחילים לחפש קרקע.

היעזרו באיש מקצוע

רכישת קרקע היא עסקה מורכבת. אם אתם לא בטוחים איך להתחיל, מומלץ להיעזר באיש מקצוע מתחום הנדל"ן.

מגשי פירות בשדה דב

התוכנית להקמת רובע חדש בשדה דב צפויה להביא לעלייה בביקוש של אותם מגשי פירות באזור. הסיבה לכך היא שהשכונה החדשה צפויה להיות אטרקטיבית מאוד עבור משפחות, ומשפחות רבות נוהגות להגיש מגשי פירות באירועים של חגים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...