כל התשובות לשאלה כמה עולה גישור גירושין?

26/05/2021
חוק ומשפט


עשיתם כל מה שיכולתם בשנים האחרונות כדי להציל את הזוגיות שלכם אבל בפועל זה לא קורה? כל אחד מכם התחיל לחיות חיים משל עצמו ואתם לא רואים את עצמכם ממשיכים את הזוגיות הזאת? אם כך, ברור מדוע התחלתם לחשוב על אופציית הגירושין. זה לא באמת מעודד, ברגע האמת, לדעת שאחד מכל שלושה זוגות בארץ בסוף בוחר להתגרש, אך מה שכן כדאי לדעת, זה שהיום גירושין זה לא משהו שחייב להיות נוראי. כלומר, אפילו אם אתם מכירים אישית אנשים שלקח להם שנים רבות להתגרש, זה לא אומר שזה חייב להיות המצב גם אצלכם. ההפך הוא הנכון, כי בעזרת הליך גישור תוכלו גם אתם להתגרש בנוחות, קלות ובצורה כמה שיותר מהירה. לכן, עוד לפני שננסה לענות על השאלה כמה באמת עולה גישור גירושין, כדאי להכיר ביתרונות של ההליך הזה ולקחת אותו בחשבון, כי למה לעשות את הדברים בדרך הקשה?

כמה עולה גישור גירושין ומה ישפיע על המחיר?

כמובן שכאשר מנסים לענות על השאלה כמה עולה גישור גירושין צריך לקחת בחשבון את העובדה שיש גורמים שונים שיכולים להשפיע על התשובה. למשל: בעזרת איזו מגשרת תרצו לצאת לכל התהליך הזה? והאם שני הצדדים רוצים באמת ובתמים לנסות את אופציית הגישור? האם יש לכם לא מעט חפצים משותפים ורכוש? או שאולי אתם שקועים בחובות עד מעל הראש? בבואנו להבין כמה באמת עולה הליך גישור גירושין, אנחנו רואים שגם לחץ של זמן יכול להוות גורם משפיע. כלומר, איך אפשר להבין כמה באמת עולה הליך גישור גירושין אם לא מתייחסים גם לגורם הזמן. בדרך כלל לאחד מהצדדים יותר לחוץ להיפרד ולהתגרש, מה שמוביל לא פעם גם לכך שהוא יהיה מוכן לעשות יותר פשרות. לכן, בסופו של דבר, כאשר אנחנו מנסים להבין כמה עולה גישור גירושין, צריך לקחת גם את פקטור הזמן והלחץ בחשבון.

כך תבחרו מגשרת מתאימה

חשוב אומנם להבין מראש כמה יכול לעלות לכם הליך הגירושין, אך בפועל, אנחנו רואים שזה לא הנתון היחיד שמשמעותי. כלומר, כל אחד רוצה לדעת כמה עולה גישור גירושין כשהוא נכנס לעניין הזה, אך כל אחד גם ירצה לדעת שהוא בחר את המגשרת הכי טובה שיש. לכן חשוב לברר: מה הניסיון של אשת המקצוע שאליה אתם פונים? עד כמה היא רצינית? והאם היא זמינה עבורכם? אם זו מגשרת שתוכל לעשות עבודה טובה? והאם זו מגשרת שתוכל לענות לכם על שאלות גם בין הפגישות השונות? לפעמים אפילו כדאי לשלם קצת יותר למגשרת שאליה אתם פונים אם זה מה שיהפוך את השירות שלה לעוד יותר טוב. השקיעו בבחירת אשת המקצוע שתלווה אתכם ותראו שמהר מאוד כל הגירושין יישארו כזיכרון רחוק שאינו קשור יותר לחיים שלכם.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...