כל הדרכים להצערת עור הפנים

21/04/2021
בריאות ובטיחות


המרדף אחר המראה הצעיר הוא משהו שקיים בכולנו, הפחד מזקנה, מלאבד את המראה הרענן שלנו ולהחליף אותנו במראה מקומט, זקן ועייף. יש המון גורמים המשפיעים על הזדקנות העור בפנים, אבל הסיבה העיקרית לכך, היא גיל והזדקנות טבעית של העור. מרבית הפעמים המראה של קו לסת לא ברור, או עור מדולדל בפנים יכול להוסיף לפחות עשר שנים למראה הגיל של אותו אדם. הדבר גורם לחוסר נעימות ונוחות ולעיתים אותם אנשים פשוט מאבדים את הביטחון העצמי. אז הנה כמה דרכים להצערת עור הפנים, שיחזירו לכם את הביטחון העצמי.

הזרקת חומרי מילוי

קמטים בפנים לרוב נובעים בעקבות קמטי הבעה כמו חיוך, כיווץ הגבות, או הרמה שלהם. הדבר מופיע בצורה של קמטים בקצוות העיניים, בין הגבות, במצח ובשולי האף והפה. כדי להימנע מקמטי ההבעה האלה אפשר למלא אותם ולשטח אותם באמצעות שימוש בחומרי מילוי שונים כמו חומצה היאלרונית או בוטוקס.
החומצה ההיאלרונית היא חומר שנמצא בגוף שלנו באופן טבעי ואחראי על הנפח והימתחות העור. ככל שהזמן עובר החומצה נעלמת מהעור וצריך להוסיף כדי לטפח את המראה המתוח ומלא החיים. לכל אלה שחוששים מתגובה אלרגית ומעוניינים בתהליך טבעי, החומצה ההיאלרונית היא פתרון מעולה בעבור זה, מהסיבה שהיא לא מייצרת תגובה אלרגית אצל שום אדם ובטוחה לשימוש לחלוטין. דבר שחשוב לדעת – עקב העובדה שהחומר נספג בגוף במשך הזמן, יש לחדש את הטיפול בהתאם כל כמה חודשים כדי לשמש את התוצאה.
הבוטוקס לעומת זאת משמש למתיחה יותר רצינית בעור והוא אינו חומר טבעי שנספג עם הזמן. אך לבוטוקס יש יתרונות אחרים ובאמצעותו ניתן לעשות שינויים אחרים, שלא ניתן לבצע באמצעות חומרי מילוי אחרים. כמובן שזה גם מאוד תלוי בסוג האזור שאליו רוצים להזריק, שכן לא כל חומר ייתן את התוצאה המתבקשת בכל אזור. לכן מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל ולראות מה חומר המילוי הכי מתאים עבורכם.

טיפול מתיחה בחוטים

מתיחה באמצעות חוטים היא שיטה דיי חדשנית, שהתחילה להחליף את שיטת חומרי המילוי בעולם האסתטי. השיטה מתבצעת באמצעות החדרה תת עורית של חוטים דקיקים לרקמות העור, ומתיחה שלהם כדי ליצור מראה עור מתוח יותר. התוצאה היא מיידית ונראית טבעית לחלוטין. בנוסף הטיפול מתבצע בהכרה ואינו מצריך התאוששות ארוכה. באמצעות החוטים ניתן לבצע מתיחה של מגוון אזורים בפנים, עצמות לחיים, עיניים ועפעפיים, לחיים ועוד.

ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים הפך מאוד פופולארי בשנים האחרונות ובאמצעותו ניתן להשיג מראה של עור חלק מקמטים, צעיר יותר, ומתוח יותר. הדבר יכול לגרום למטופל מסוים להיראות צעיר בעשר שנים לפחות. הניתוח כבר לא מתבצע בשיטות הישנות שנראות עשויות מידי, ונותנות מראה פנים מתוחות מידי עד למצב שלא ניתן לראות הבעות פנים פשוטות, כמו כיווץ גבות או חיוך. הניתוח מתבצע בשיטה חדשנית, שמבצעת מתיחה עדינה של העור בפנים, לצד הידוק הצוואר והדגשת הלסת.
משך הניתוח הוא שלוש שעות וההחלמה ממנו אורכת שבועיים. לאלה מכם שחוששים מההחלמה הארוכה, תדעו שזה מחיר קטן לשלם, לעומת התוצאה שיכולה להשפיע על כל החיים שלכם. הניתוח גורם להעלאת הביטחון העצמי בצורה משמעותית ויש שיגידו שאפילו קיבלו את החשק להתגנדר ולצאת מהבית שוב. בנוסף, הפופולאריות של הניתוח, והתוצאות המעולות שלו, לא מושכות רק נשים וגם גברים החלו לפנות לניתוח הזה, שכן התוצאה משפיע לטובה על שני המינים.

שימוש במוצרי קוסמטיקה

אם מצב עור הפנים שלכם עדיין בסדר ואתם מודאגים מכך שהתחילו להופיע קמטים, או שהעור החל להיות מדלדל ולא מלא חיים כמו בעבר, בטח תשמחו לשמוע שאתם לא צריכים לפנות לגזרת הניתוחים באופן מידי. תמיד אפשר להתחיל לטפל בבעיה עוד לפני שהיא קיימת וכך להאט את קצב הזדקנות העור פנים. שימוש בקרמים עם חומרים נגד הזדקנות, הלוא הם אנטי אייג'ינג, יכולים לתרום משמעותית לנראות העור שלכם, ובשימוש שוטף אפשר אפילו להגיע לתוצאה של עור מתוח יותר ומלא חיים.
לכן אם כבר התחילו להופיע לכם סימני הזדקנות בעור, אל תחכו לרגע שהעור התקמט לחלוטין, ותתחילו לטפל עוד לפני שהגעתם לשם. כך תבטיחו שהעור שלכם תמיד יראה צעיר וגם אם בעתיד תצטרכו ניתוח פנים, לפחות זה לא יהיה בגיל מוקדם.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...