חנוכיית בלונים ענקית בפתח תקווה

11/12/2020
חדשות

ערב חנוכה ברכז שניידר לרפואת ילדים בפתח תקווה - חנוכיית בלונים עצומה הוצבה לכבוד חג החנוכה והדלקת הנר ראשון, בלובי בית החולים. החנוכיה הוקמה על ידי עמותת "תקווה ומרפא" הפועלת במכון הנפרולוגי במרכז שניידר לרפואת ילדים, "אסף הבלונים" ו"ספורט אטרקשן - אנשי סנפלינג". בסיום החג, יועברו חלק מהבלונים לשימוש חוזר בפעילויות אומנות במחלקות הילדים ויטופלו בהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה.

התמונה באדיבות דוברות מרכז שניידר

השנה, בצל מגפת הקורונה, אתגר הקמת החנוכייה היה שונה משנים קודמות ועדיין, למרות ההגבלות המאתגרות, לא ויתרו אנשי העמותה ועושי המלאכה על שליחותם, לשמח את ילדי מרכז שניידר ובני משפחותיהם, והחנוכיה נבנתה על ידי צוות שחולק לקפסולות, תוך הקפדה על שמירת כללי הריחוק החברתי וההגיינה.

החנוכייה המורכבת מ-20,000 בלונים, נישאת לגובה 20 מטר ורוחבה 45 מטר, תוכננה והונדסה על ידי האמן "אסף הבלונים" ובוצעה על ידי 90 מתנדבי עמותת "תקווה ומרפא" שחולקו לקפסולות ועשרה אנשי סנפלינג מ"ספורט אטרקשן - אנשי סנפלינג", העוסקים בדרך כלל בפעולות חילוץ וספורט אתגרי והפעם התגייסו לסיוע בהקמת החנוכיה.

הילדים המטופלים ובני משפחותיהם, צפו בשמחה ובהתפעלות בחנוכייה הגדולה והמרשימה שקיבלה את פניהם הבוקר בלובי בית החולים, צילמו אותה והצטלמו איתה. יוזמת הקמת מיזם גדול מבלונים בחנוכה הפכה למסורת של עמותת "תקווה ומרפא" ומטרתה לשמח ולעודד את הילדים המאושפזים ובני משפחותיהם בחג החנוכה.

עמותת "תקווה ומרפא" פועלת במכון הנפרולוגי ומאמצת את מחלקת הדיאליזה במרכז שניידר, מארגנת פעילויות שונות לילדים המטופלים במכון ומסייעת למשפחות הילדים. "אסף הבלונים" מתנדב בעמותה מזה כשש שנים ופועל ביצירתיות רבה על מנת לשמח את הילדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...