חג האהבה - מסלול רומנטי בקרבת העיר פ"ת

14/02/2019 | מיכל נוימן
איכות חיים


אני יושבת וחושבת על מה עדיף לכתוב: חג האהבה - מה זה בעצם? בינתיים קבלו המלצה לטיול רומנטי באזור פתח תקווה.

היום בלחיצת כפתור אפשר להיות עם מישהי/ו אחד ויום אחרי עם אחרת. ויש את הצד השני - האהבה, שעדיין מסתבר קיימת, אפילו אם יש לה צורות שונות. הפכנו להיות מאנשים שמתקשרים באמצעות מילים לאנשים שמתקשרים באמצעות קריאת מחשבות או במקסימום אימוג'י, ולכי תנסי להבין.

אהבה זה לא משהו שניתן לכמת במספרים, במילים, גם לא במעשים, למרות הקלישאות. אני חושבת שאהבה זה מעבר, אהבה אמיתית מגיעה ונראית בתוך כל החיים שלנו שפשוט קורים. ואת עדיין יודעת שאותו בנאדם נמצא שם, גם אם לא ממש פה, הכל מסביב פשוט מטושטש כאילו ברור מה מדליק בך את האור, גם אם זה לשנייה זה מספיק לך לשבוע. עד כאן פינת הקיטש שלי.

אני לא מאלה שחוגגים את חג האהבה (לועזי או עברי) אבל ממש מבינה את אלה שכן. אז הכנתי עבורכם מסלול לטיול רומנטי בטבע העירוני בקרבת העיר פתח תקווה. הטיול מתאים לכל ימות השבוע, אפילו בשבת מוקדם בבוקר.

אז למרות מזג האוויר המתעתע, אני רוצה להמליץ לכם על הטיול אל הר הזבל בסביבת האגם האקולוגי שבהוד השרון. אחת הפעמים שהכניסו את המקום היטב ללב שלי היא תצפית שערכתי בליל ירח מלא בשעות הבוקר המוקדמות. כך גם למדתי לצלם את הירח מדהים כמו שהוא.

הר הזבל נישא בערך 62 מטרים מעל הקרקע והוא בעצם כפי שאנחנו מבינים הר של פסולת שהצטברה בעבר ונשאר על תילו. כיום בחודשי החורף המקום עטוף בירוק משגע, ומסביב הפארק האקולוגי של הוד השרון, השדות ושבילי הירקון המפורסמים, תל קנה, נחל הירקון, האגנים הלחים (האחו-לח), גבעת הכלניות.

לא מעט זוגות מטיילים במקום, מביאים עימם ארוחה קלה, צועדים מוקדם בבוקר, או מטפסים לשם לעת ערב לתצפית מרהיבה.

ניתן להגיע למקום דרך אזור התעשייה נווה נאמן, רחוב החרש הוד השרון. בווייז - פארק אקולוגי הוד השרון.

(צילום: מיכל נוימן)

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...