התחדשות עירונית בירושלים - מה צריך לכלול ההסכם מול הקבלן?

21/04/2021
נדל"ן ותחבורה

יצא לכם לבחור את הקבלן שיהיה אחראי על הפרויקט שאותו בחרתם? כעת מגיעה המשימה הכי חשובה שהיא בניית ההסכם אל מול הקבלן. כל פרויקט התחדשות עירונית בירושלים חייב להגיע עם הסכם בין הקבלן לבין הדיירים. הדיירים ידעו בדיוק מה הם אמורים לקבל מהקבלן, והקבלן ידע מה הדרישות ממנו. ללא הסכם אתם עלולים למצוא את עצמכם מתעקשים מול הקבלן על דברים קטנים. במאמר הבא אנו נסביר לכם בדיוק מה חייב להופיע בכל הסכם עם קבלן התחדשות עירונית. רוצים לקבל עוד מידע? אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו.

הסכום לתשלום כולל תנאי התשלום

אחד מהדברים שחייבים להופיע בכל הסכם מול קבלן זה הסכום שאותו הדיירים צריכים לשלם. כך הקבלן לא יוכל לעלות את הסכום בגלל סיבות כאלה או בגלל סיבות אחרות. תנאי התשלום צריכים להופיע על מנת שהדיירים יבינו מראש כיצד הם צריכים לשלם על העבודה. אם תנאי התשלום והסכומים לא נמצאים בתוך ההסכם, ההסכם לא יהיה כזה שתוכלו להישען עליו. הפרמטרים האלה הם פרמטרים יחסית בסיסיים בהשוואה לכל הפרמטרים האחרים שעליהם אולי עוד תוכלו לוותר בצורה כזאת או אחרת.

לוחות זמנים – התחלה וסיום של הפרויקט

אתם בוודאי סקרנים לדעת מתי הפרויקט מתחיל וכמובן שגם מתי הוא נגמר. כל פרויקט התחדשות עירונית בירושלים מביא איתה לוחות זמנים שונים בתכלית. לכן יהיה עליכם להבין מראש את לוחות הזמנים של הפרויקט שלכם. מתי אתם תצטרכו להתחיל אותו, ובאיזה תאריך אתם אמורים לקבל את המפתח לדירה. כמובן שמוטב לקבוע בהסכם כי יוטל קנס על הקבלן במקרה שבו הוא לא עומד בלוחות הזמנים. כל שינוי של לוח הזמנים הוא כזה שיביא אתכם למצב שבו תצטרכו להוציא יותר כסף.

הגדרה ברורה של מטרות הפרויקט

כל הסכם של התחדשות עירונית בירושלים חייב להכיל בתוכו את המטרות הראשיות של הפרויקט. כלומר שיהיה כתוב בצורה ברורה מדוע החלטתם לבצע דווקא את הפרויקט הזה. אם המטרות של הפרויקט לא יהיו כתובות בתוך ההסכם, הקבלן עשוי שלא לדעת אותם. אתם מבחינתכם צריכים לדעת כי ההסכם הוא כזה שישרת אתכם בצורה הכי טובה שיש. מהסיבה הזאת תמיד כדאי כי את ההסכם יבנה איש מקצוע מיומן, כזה שיודע לבנות הסכמים מהסוג הזה. כל אחד ירצה לקרוא את המטרות של הפרויקט על מנת שיהיה אפשר להשיג אותם.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...