בית דפוס אחד - אינספור פתרונות

29/04/2021
עסקים וכלכלה


בעוד שהעולם כולו צועד לעבר התמחויות, בידול, שוני ונישות, הרי שבתי הדפוס המקצועיים רק הולכים ומתרחבים. בבית דפוס, ההתמחות מתרחשת ברובד אחד, ברובד הטכנולוגי, עם טכנולוגיית דפוס שהולכת ומתקדמת בצעדי ענק, ומאפשרת לכם להדפיס הכול על הכול, כל צבע על כל חומר, בכל זמן, ובאיכות גבוהה, ברמה שמטלטלת את הדמיון.

מעצבים גראפיים, אנשי שיווק, אנשי מיתוג ופשוט אנשים אוהבי דפוס כבר גילו את האפשרויות הרבות שיש בבתי הדפוס המקצועיים, והתחילו לשחק בהם. רבים מתפרנסים מדפוס איכותי על מוצרים שונים, והתחום הזה פתוח לגמרי וזמין לכולנו, עם פתרונות דפוס לעסקים, או עסקים שנשענים על בתי דפוס.

מה כבר אפשר לקבל בבית דפוס מודרני?

דבר ראשון להבדיל אלף הבדלות, לא כל בית דפוס יכול להעניק את מגוון השירותים שבתי דפוס מתקדמים יכולים. הטכנולוגיה מדברת בעד עצמה, והמדפסת הביתית המתקדמת ביותר מחווירה לצד אפשרויות הדפוס הקיימות אצל המקצוענים בתחומם:

* הדפסה על מתקני תצוגה – גלילים נפתחים לשלטים עומדים, פופ אפים, רול אפים, הדפסה על מתקני ברושורים, מעמדים לקאפה, ואפילו הדפסה על דגלים, כל אלו זמינים בבית הדפוס המודרני.

* הדפסה על שילוט – בין אם לאירוע או לפרסום קבוע, ניתן היום לשלוח קובץ גראפי מתקדם ו"כבד" להדפסה נקייה ואיכותית על כל שלט שהוא, לתליה בפנים או בחוץ, עם דיו מתקדם ועמיד בפני פגעי מזג האוויר, המודפס על שלטי זכוכית, פח, פלסטיק, פרספקס וכיו"ב.

* הדפסה על קנבס – תחושה של תערוכה במוזיאון או בגלריה, הדפסה מקצועית וברמה יוצאת דופן על החומר שנועד בתחילה רק לציירים, ועכשיו זמין לכל מי שרוצה להדפיס משהו עם אופי מיוחד.

* הדפסה על דוכנים – שמעתם נכון, אם אתם מרימים דלפק או דוכן באירוע, או בתוך בית העסק, בית הדפוס יוכל למתג לכם את הדלפק אחד לאחד עם המיתוג העסקי שלכם.

* מיתוג עסקי בהדפסה – לא רק המובן מאליו, כרטיסי הביקור, מיתוג עסקי היום נשען על הרבה יותר מזה, עם הדפסים מקצועיים על הניירת המשרדים, פליירים, פנקסים לעובדים וללקוחות, מגנטים, ברושורים, ואפילו הדפסת מדבקות.

הדפסת מדבקות לקירות

לא, אנחנו לא מדברים על מדבקות לילדים שמדביקים על הקיר, אלא על הדבר האמיתי, מדבקות בכל גודל ובכל צורה, מחומר עמיד וייחודי – הווניל. מדבקות אלו הן המילה האחרונה במיתוג עסקי, ומאפשרות לכם להביא שינוי מיידי לאווירה ולעיצוב החלל במשרד, במפעל, ואפילו בבית.

הצבע חי וההדפסה בולטת בתלת מימד, והתוצאות יוצאות מגדר הרגיל. בית דפוס שמאפשר לכם הדפסת מדבקות קיר מקצועיות בעצם מציע לכם משהו חזק עד כדי כך שקשה לתאר את האפקט. אין גבול לדמיון, עם מדבקות קיר אפשר לדמות לבנים, לייצר מיתוג, לתפוס את העין מרחוק, להדפיס בצבעים או בשחור לבן, לכסות קיר שלם במיתוג ובלוגו, לייצר אווירה ולשדר מקצועיות, והכול מקובץ גראפי למוצר מוגמר בטכנולוגיית דפוס מתקדמת.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...