איך בוחרים נכון אוהלים למכירה?

22/06/2021
צרכנות

האסוציאציה הראשונה כשחושבים על אוהל היא טיול – טיול שנתי של בית ספר, טיול עם המשפחה, טיול עם בן/בת זוג וכו'. אבל יש גם אוהלים גדולים יותר שמשמשים למטרות כמו אירועים מסוגים שונים, לוגיסטיקה, אחסון ואפילו בית חולים שדה וחפ"קי חירום. חברות רבות מציעות אוהלים למכירה בגדלים שמתאימים למטרות מסחריות, ובאופן טבעי הבחירה בין כל האפשרויות מחייבת התעמקות. בפרט מומלץ לבחון את הפרמטרים הבאים:

מידות

כשמחפשים אוהל למכירה, המטרה באופן טבעי היא התאמה מדויקת לצרכים הספציפיים שלכם. הפרמטר הראשון שמבטיח התאמה כזאת הוא מידות האוהל ומספר האנשים שיכולים לשהות בו. מצד אחד חשוב לבחור אוהל גדול מספיק, כדי שלא תיווצר צפיפות יתר, ומצד שני גם לא כדאי לקנות אוהל גדול מדי – שגם תופס שטח יקר וגם המחיר שלו עצמו יהיה גבוה שלא לצורך. בהתאם נדרש תכנון מדויק שעבורו כדאי להיעזר באנשי המקצוע בכל חברה שמציעה אוהלים למכירה, משום שלהם יש את הניסיון הדרוש.

עמידות

המפתח השני לקנייה משתלמת באמת הוא אוהל עמיד, כך שהוא ישרת אתכם במשך שנים רבות. החומר ממנו עשויים רוב האוהלים המוצעים למכירה הוא PVC, ומאחר שישנם סוגים שונים של PVC כדאי לבחון מהו הסוג הספציפי בכל אוהל. PVC איכותי מספק תועלת כפולה – עמידות מוחלטת לפגעי מזג אוויר (גשם, משבי רוח עוצמתיים) וכן תוחלת חיים ארוכה. בהקשר זה כדאי לבדוק גם את היקף האחריות על כל מוצר בקטגוריה של האוהלים הגדולים.

קלות ההרכבה והפירוק וגם הניוד

לכולנו יש זיכרונות מהקמת אוהלים – כאמור בטיול השנתי של בית הספר או בטיול של תנועת הנוער, כשיצאנו עם המשפחה לקמפינג, כשהקמנו אוהל על שפת הים עם בן/בת זוג או עם חברים טובים וכו'. כשמדובר על אוהלים מסחריים ולכן גם גדולים מאוד, ההקמה וגם הקיפול חייבים להתבצע בפשטות, בקלות ובמהירות. בפרט כך הדבר כשמדובר על אוהל שמשמש לצורך הקמת חפ"ק חירום בשטח, וכמובן לא כדאי לבזבז זמן. בהתאם אוהלים למכירה נמדדים גם על סמך מנגנוני ההרכבה והפירוק שלהם, ועוד דגש הוא ניוד מהיר – כדי שאפשר יהיה להקים את האוהל בכל מקום שבו הוא דרוש.

חברה שמציעה מגוון רחב במיוחד של אוהלים למכירה

על-מנת למצוא אוהל למכירה שהוא גם עמיד מאוד, גם בדיוק במידות הרצויות, גם ניתן להקמה, קיפול וניוד בקלות, ובנוסף לכל המחיר שלו אטרקטיבי, נדרש סקר שוק מקיף (המלצה שכמובן תקפה גם כשקונים אוהל קטן יותר, לטיולים). כשמחפשים חברה מתאימה, כדאי להעדיף את אלה המציעות מגוון רחב במיוחד של אוהלים למכירה. בדרך זו מובטח לכם חופש בחירה מלא, ובנוסף תוכלו לדעת בוודאות שכל ההמלצות שתקבלו מאנשי החברה נובעות לא מאינטרסים סמויים שלהם אלא מהמחויבות למצוא פתרון מותאם באופן מושלם לצרכים שלכם.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...