אוהבת לעשות הליכות בעיר? שימי לב לנעליים שלך

23/02/2021
חדשות

הנעליים שלך הן המפתח לשמירה על הכושר ולהתמדה בספורט

אחרי שבועות עם הילדים והבעל בבית, היציאה להליכה ברחבי העיר היא הדרך הטובה ביותר לשחרר אנרגיה, לחשוב קצת על החיים שלך כאישה ולא רק כאמא ורעיה. עם זאת ועל אף שהתקופה שבה ניתן היה להתאמן אך ורק בבית או בשטח פתוח ולא בחדרי הכושר היתה ארוכה מאוד, ישנן לא מעט נשים שעדיין לא שינו דבר בהתנהלות שלהן, בכל הקשור לספורט. האם שמת לב לאחרונה מה מצב הנעליים שלך? מהו הלבוש הספורטיבי שעמו את יוצאת החוצה? שינית משהו בתזונה לאור המצב? התאמת הפריטים שעל גופך לתרגילי ההתעמלות שאת עושה ואת התפריט לצרכים החדשים של גופך, תשפר פלאים הן את הביצועים שלך והן את ההנאה שתפיקי מהפעילות הגופנית עצמה.

מתחילים בנעליים שלך: כך תבחרי את הזוג הנכון

תקופת הקורונה גרמה להרבה מאוד נשים להבין, יותר מתמיד, עד כמה ספורט בחוץ הוא חיוני לבריאות ותורם לא מעט להעלאת מצב הרוח. זה נכון שקניית נעלי עקב היא כנראה שופינג שאהוב במיוחד על לא מעט נשים, אבל לנעליים מהסוג הזה אין כל כך מקום אם את רוצה להיכנס לכושר אמיתי והן לרוב שייכות לחלק הרשמי של היום, כשאת בעבודה. אם את חייבת גובה גם באימונים – את בהחלט יכולה לרכוש זוג נעלי ספורט עם פלטפורמה, למשל דגם מאסיבי ודומיננטי שייתן לך מענה כפול ויהיה גם אופנתי וגם מתאים לאימון.

להקשיב לגוף

אבל מעבר לכך, חשוב שתהיי קשובה לצרכים הפיזיים שהגוף מנסה לאותת לך שהוא זקוק להם. גם אם יש לך בבית נעלי התעמלות איכותיות, ייתכן שכשתנסי להתעמל בהן בצורה אינטנסיבית, תגלי שהן גורמות ליציבה של הגוף להיות לא טובה, או שאולי הן צרות מדי ויגרמו לכאבים בעור ואפילו ליבלות. הזוג הנכון, אם כן, איננו חייב להיות יקר במיוחד או בגזרה ספציפית. לכל אחת יש את הנעליים שיתאימו עבורה ועבור הספורט שלה, כאשר במידה שאת מתאמנת בצורה קבועה – כדאי לדייק אפילו יותר ולבחור דגם ייעודי לסוג ההתעמלות, מה שאומר שמוטב שתכירי את סוגי הנעליים השונים ותתאימי לעצמך את הזוג הרלוונטי.

כך תייצרי התמדה גם כשקשה

זה אולי יישמע שטחי ומיושן, אבל מה לעשות שרבות מהנשים יעדיפו לנעול נעליים שהן יפות, כאלה שמחמיאות להן ושהן מרגישות בנוח ללכת איתן לקניון אחרי האימון ולא מרגישות צורך להחליף לנעליים אחרות, "חגיגיות" יותר. זוג מעוצב של נעליים ישמש אותך הן לספורט והן לחיי היום יום ואם את נהנית מעצם הנעילה שלהן – הסיכוי שתשקיעי את המאמץ בכושר יגדל משמעותית.

אל תתביישי להודות שכיף לך יותר לצאת החוצה ו"לעשות הליכה" כשאת נראית טוב יותר, זה טבעי ומובן. מסיבה זו, אם גילית שהדבר מייצר אצלך מוטיבציה להתעמלות, הרשי לעצמך לקנות ביגוד אופנתי במיוחד לאימונים ותראי שההרגל ייבנה מעצמו.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...