"הבנייה בסירקין היא מחדל"

11/09/2016
חדשות


"בנייה בסירקין ללא תשתית תחבורתית היא מחדל" - כך אמר ראש העיר איציק ברוורמן בישיבה של ועדת ההיגוי המחוזית שהתקיימה ביום חמישי האחרון, בעת שהועדה העלתה שוב את סוגיית תוכנית פינוי מתחם מחנה סירקין והכשרתו לבנייה.

על פי דרישתה של עיריית פתח תקוה הוצגו בדיון התכניות התחבורתיות. בישיבה נכחו ראש העיר איציק ברוורמן, מנכ"ל העירייה יעקב ממן, מהנדסת העיר הגב' חוה ארליך וכל הגורמים המקצועיים הרלוונטיים במינהל הנדסה.

ראש העיר ברוורמן דחה באופן מוחלט את התכנית כפי שהוצגה בפניו, משום שהיא לא נותנת כלל מענה תחבורתי הולם לעומסים הצפויים כתוצאה מהבנייה בסירקין. ברוורמן הבהיר את עמדתו בחריפות: "התכנית שאתם מציגים כאן לפנינו לא נותנת שום מענה לבעיות התחבורתיות הקשות שעתידות להיות כתוצאה מהבנייה והאכלוס העתידי במתחם סירקין. אני דוחה את התכנית כל עוד זו התכנית התחבורתית, ואני מבהיר באופן שאינו משתמע לשתי פנים אם התכנית לא תשונה לא אתן יד לאישור תכניות הבנייה ולמימושן. אני דורש בתוקף את שינוי התכנית התחבורתית, שינוי שיציג פתרונות אמיתיים לעומסים הצפויים, ולא על חשבון תושבי עירי. אני מעריך את רצונה של המדינה לבנות ולפתור את מצוקת הדיור. הדבר חשוב מאד, אך עלי מוטלת האחריות לדאוג לחיי תושבי העיר ואני אאבק בכל דרך חוקית כדי לעמוד במשימה בהצלחה". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...