עננה סביב הפועל עד רביעי: בן דקון במשבר חריף, מגעים חשאיים להעברת הקבוצה, קורצקי ממשיך

03/08/2015 | יהלי רואה
חדשות

ניסיונות מאומצים להעביר את הפועל פ"ת בבקרה לקראת יום רביעי הקרוב. מנכ"ל הקבוצה יורם עינב עובד מסביב לשעון כדי למצוא את הפתרונות הנדרשים כדי להעביר את הקבוצה בבקרת התקציבים עד יום רביעי הקרוב.

באותה נשימה, הבעלים דורון בן דקון עובר בשבוע האחרון ימים לא קלים, עקב המחאות של ארגון "הפנתרים הכחולים" שהגיעו על אל מול ביתו ודרשו ממנו להעביר את הקבוצה לידיים אחרות. בסביבתו של בן דקון טוענים ש"דורון קורס תחת הנטל, מרגיש לבד במערכה וישקול ברצינות לסיים את כל פעילותיו במועדון". בן דקון עצמו סיפר למערכת כחול אמיתי ש"במקום להצטרף אל המאמצים להעביר את הפועל בבקרה, קבוצה קטנה גורמת נזק גדול. אני מרגיש לבד לגמרי, לא מאחל לאף אחד לעבור את הקשיים שעוברים עלי ועל משפחתי. באתי מתוך רצון לתרום לקהילה".

ב"פנתרים הכחולים" טוענים כי "המחאה צודקת מאין כמותה. יש קונים, יש אנשים שמעוניינים לקחת אחריות על המועדון. בינתיים, חסר מוכר ואנו מקווים שבן דקון יתעשת". עפ"י מקורות כחול אמיתי, מגעים אכן מתקיימים, בתיווכם של מספר אוהדים וותיקים, והתפתחויות צפויות בקרוב. "רב הנסתר על הגלוי בכוונת תחילה, אבל בקרוב כולם יבינו מי עומד מאחורי אותם מגעים מדוברים. המו"מ לא פוצץ, בן דקון ונציגי הרוכשים בשיחות יום-יומיות".

באשר לאי נוכחותו של מנחם קורצקי באימון הקבוצה בסירקין, בקבוצה טוענים כי המאמן חש ברע ושישוב במהרה. "מנחם שקד על בניית הסגל, מחובר לקבוצה וימשיך למרות כל התלאות והבעיות", אמרו בעלי תפקידים בהפועל. "לא מדובר באדם שעוזב בשעת צרה", הם סיכמו. שחקני הקבוצה החמיאו לאיציק שאקי שנטל את שרביט האימון בהיעדרו של קורצקי: "רואים שאיציק מחובר בנימי נפשו להפועל פ"ת, טוב לדעת שאיש כמוהו איתנו".

בינתיים, המועדון יחל במכירת מנויים לעונת 2015/16 ביום חמישי, שעה 20:00, במתחם האימונים בסירקין. המחירים הם כדלקמן: מבוגר - 500, ילד עד גיל 12 - 300. בקרב האוהדים נשמעים קולות לכאן ולכאן. אוהדים רבים מבקשים להירתם בשעתה הקשה של האגודה ולקנות מנויים, אך אוהדים אחרים טוענים שבמצב העניינים הנוכחי, כשאין תשובות ברורות בנוגע לעתיד המועדון, זהו לעג לאינטליגנציה של הקהל לדרוש ממנו להוציא כסף מהכיס.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת בכחול אמיתי

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...