מסיבה אסורה בראש העין

16/09/2018
חדשות


משטרת ישראל פיזרה מסיבה פרטית רוויית אלכוהול של בני נוער בדירה בראש העין, במהלכה פונו 4 בני נוער לביה"ח בשל שתייה מופרזת של אלכוהול.

אל מול פעילות מאומצת של משטרת ישראל בבתי הספר, נגד צריכת אלכוהול, אנו עדים להתנהלות אסורה ומסכנת של קטינים, בידיעת הוריהם, המאפשרים קיום מסיבות רוויות אלכוהול בביתם, תוך עשיית כסף קל על חשבון בריאותם של בני הנוער.

אתמול אחה"צ התקבל במשטרת ישראל דיווח בגין הקמת רעש מדירה ברח' הפעמון בראש העין. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו כי בדירה מתנהלת מסיבה פרטית של בני נוער שחגגו את תחילת השנה.

עוד התברר לשוטרים כי במהלך המסיבה פונו 4 בני נוער לקבלת טיפול רפואי בביה"ח שניידר, בשל שתייה מופרזת של אלכוהול. אחד מהם פונה באמבולנס.

השוטרים שהגיעו לדירה הבחינו בעשרות בני נוער כשהם תחת השפעת אלכוהול כשחלקם אף השתוללו בדירה ומחוצה לה. השוטרים עצרו את המסיבה ופיזרו את בני הנוער.

מחקירה ראשונית עולה כי בעלי הדירה, הורים של אחד הקטינים, אפשרו את קיומה של המסיבה בביתם, תוך ידיעה ברורה כי במקום יוגש אלכוהול בניגוד לחוק. עוד התברר, כי ההורים הרוויחו מקיומה של המסיבה כ-2,000 ₪, אותם גבו כדמי שכירות דירתם לבני הנוער שהשתתפו בה. עלות השתתפות לאחד - 30 ₪.

בעלי הדירה עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה ונחקרו בגין ניהול עסק ללא רישיון. יש לציין כי ההורים נכחו בבית במהלך המסיבה, שעה שבני נוער, תיכוניסטים, צורכים בביתם אלכוהול ובכמויות מופרזות, משתכרים ומשתוללים, פוגעים בעצמם ובבריאות גופם ומפרים את מרקם החיים התקין של השכנים בסמוך. בנוסף אליהם נגבתה הודעה מ-3 בני נוער, שחשודים בארגון ובניהול המסיבה הלא חוקית.

החקירה נמשכת.

לחדשות נוספות בראש העין - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...