כרטיס לבן וחגיגי נשלף לעבר איגוד השופטים

06/04/2016 | ניסים קלדרון
חדשות


לא מעט ביקורות נשמעות לעבר איגוד השופטים, אך מה שחוו אמש דורות של שופטי כדורגל לבושי חג שהוזמנו ע"י ראשי האיגוד יריב טפר ועוזי יצחקי למפגש דורות שנערך בתא הכבוד באצטדיון ר"ג, הם לא ישכחו לעולם.

זה החל במפגש חברים במשרדו המיוחד של שופט העבר טובי ("המלאך") מלאך, האחראי הבלעדי על אירוח משלחות ואח"מים המתארחים בישראל בהזמנת ההתאחדות לכדורגל, ויד ימינו של יו"ר ההתאחדות עופר עיני, והמשיך בכיבוד כיד המלך בתא הכבוד, ומפגש דורות באולם הצמוד לו. שם נפגשו דורות של שופטי הכדורגל, מנחמיאס המבוגר, דרך שיינר, פרוסט, דינצ'י, וז'ינו המתבגרים, ועד לצעירים שבחבורה - ליאני, יפת וחכמון.

הערב החגיגי בהנחיית דני דבורין וסיפורי נוסטלגיה היסטוריים מפיו של העיתונאי הוותיק מפ"ת אשר גולדברג, ריתקו את שופטי הכדורגל מדור לדור, שידעו לתת כבוד לחבריהם שהלכו לעולמם, וכיבדו את זכרם בדקת דומייה. בהמשך הערב "גנב" את ההצגה שופט ומבקר השופטים בעבר, הפתח תקוואי הוותיק יעקב שיינר, שסיפר על התערבות חיצונית של שוטר ירושלמי שרצה לשנות תוצאת משחק בשיפוטו לטובת קבוצתו הירושלמית האהודה, תמורת ביטול דוח תנועה על מהירות נסיעה. במהלך הערב נשמעו גם תלונות מוצדקות ובלתי נתפסות על התנהגותם של ראשי ההתאחדות לכדורגל משך השנים, שלא יודעים לכבד את השופטים, ומאלפי ההזמנות שהם מחלקים למקורבים למשחקי הנבחרת, הם לא השכילו עד עתה לכבד ולהקציב הזמנות לשופטי העבר, כפי שהם נוהגים לעשות עם כדורגלני נבחרת ישראל בעבר.

בסיום הערב הוענקו לשופטים ע"י ראשי האיגוד ומנחה הערב מגני הוקרה לשופטי העבר, ולצמד העיתונאים ושדרי הספורט דני דבורין ואשר גולדברג. מעט מהשופטים שנשארו ועלו שוב להתארח במשרדו של המלאך, הופתעו לקבל תמונות ממוסגרות מהערב החגיגי, אותם הכין באומנות האיש היקר של ההתאחדות לכדורגל בישראל, טובי מלאך.

לכתבות נוספות על ספורט ונוסטלגיה בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...