כדוריד - מכבי פ"ת מחדשת את פניה ומכוונת למאבק משולש מול רחובות והפועל ת"א

25/08/2015
חדשות

אחת הקבוצות המעניינות של העונה תהיה מכבי עירוני פ"ת שמחדשת את פניה ויוצאת לדרך חדשה, אחרי כמה שנים של דשדוש, בשל חובות כספיים שנגרמו עקב פירוק האיחוד עם היריבה העירונית. המטרה ברורה – להעפיל לליגת העל בשנתיים הקרובות.

דרור מאירוביץ' ידריך את הקבוצה, אליה צורפו המרכז גיא קנריק, שהושאל מהדאבליסטית הפועל ראשל"צ, המקשר דן הבר שהגיע מהפועל ר"ג, הפיבוט דודי בן חיים ושחקן הפינה רועי רחמים, שחוזרים לקבוצה מהפועל קרית אונו. בנוסף, המרכז דן אלטרוביץ' חוזר אחרי שירות צבאי.

מכבי פ"ת באימון הפתיחה

לעומת זאת, עזבו את הקבוצה, המאמן בני אינגל שחזר לבני הרצליה עם שני השחקנים המושאלים דוד הררי ודוד פידל, והמרכז אלון רם, שעבר להפועל ת"א. בנוסף, הקיצוני רון שטריקמן צפוי לנסוע לארה"ב.

גזרת הנשארים בקבוצה כוללת את השוערים דור רוסו , אורן רוזמן, דוד רוזנפלד, דן אשבל (שחקן נבחרת הנוער), ליאור אז'ובל, ברק משה, האחים עומרי ועמית גולדברג ומאור ליסיצ'ה. מקבוצת הנוער עלו לקבוצה הבוגרת: ערן לוי, איתי אטיאס ועידו גולברי.

עם כל הכבוד לקבוצה הבוגרת, במועדון ימשיכו לשים דגש על מחלקת הנוער וקבוצת הנוער שהעפילה לליגת העל. היו"ר משה רוזמן: "השאיפה שלנו היא לעלות לליגת העל על בסיס של שחקני הבית ועליהם להוסיף את שחקני החיזוק. מבחינתי, שחקני הבית, קודמים לכל. למכבי פ"ת יש היסטוריה מפוארת ואנחנו רוצים להחזיר עטרה ליושנה. אני קורא לכל אוהדי הקבוצה לחזור ולהגיע למשחקי הקבוצה שיערכו בימי ראשון. יהיה מה לראות".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...