ירד אל העם

06/02/2017 | ניסים קלדרון
חדשות מקומיות


ראש עיריית פתח תקווה ירד הבוקר אל העם, סייר יחד עם עוזרו אמיר סולמי ברחובות העיר ונפגש עם תושבים, שהעלו בפניו את בקשותיהם.

הבקשות של התושבים ובעלי העסקים במרכז העיר לראש העיר איציק ברוורמן נענו בחיוב ובהזמנה ללשכתו.

כמה מהנושאים שהועלו ותוך דקות מצאו פתרון: תאורת אחד הפנסים ברחוב מוהליבר שדלק בשעות היום, ניקוי המדרכה הצמודה למדרחוב ובתי הקפה.

בהמשך הסיור פגש ראש העיר את כתבי הספורט וההיסטוריה של הכדורגל בפ"ת ובארץ ישראל - אשר גולדברג ועבדכם הנאמן. יחד העלו זיכרונות מימי הכדורגל והספורט העליזים שליוו את המושבה והעיר פתח תקווה בעבר.

רחוב מוהליבר - נפתרו הבעיות

בנימה אישית: הגיע הזמן שיתנו לראש העיר לעבוד בשקט למען ציבור התושבים, שלצערי חלקו הקטנטן לא יודע להעריך אותו.

נוסטלגיה וספורט - הבלוג של קלדרון

שתף ב-

תגובות

העיר הבוקר נקייה כמו שלא הייתה מעולם
הסתובבתי הבוקר ברחובות פ"ת. להפתעתי גיליתי עיר נקייה מאוד. לכן אני לא מבין את כל מרעילי הבארות שתמיד רע להם, המעלים תמונות מהיום בו מותר להוציא אשפה למדרכות עד לפינוי שעורך מעט זמן, ומספרים שהעיר מלוכלכת.
צבי צידון - 06/02/2017
שתף ב שתף ב
די עם הליצנות?!
מדובר בראש עיר כושל שכל מה שהוא יודע זה לעשות יח"צ. העיר מוזנחת, הרוסה, מלוכלכת, לא מתפקדת, תקציבים מועברים לש"ס על חשבון החינוך והוא לא מתבייש להעלות את הארנונה פעם אחר פעם. אם הוא היה עושה עבודה אז אולי לא היו "מרעילי בארות" אבל אנשים משלמים ארנונה גבוהה ומקבלים גורנישט!!!!!!!
יניב גליק - 06/02/2017
שתף ב שתף ב
אני גאה באיציק ברוורמן ראש העיר ישר הדרך שיש לנו בפתח תקווה
לכותב הכתבה הידוע באהבתו לעיר הולדתו פתח תקווה: אני מבקש ממך ומתושבי העיר, לא צריך לשים לב למיעוט שבמיעוט, שלעולם לא ידע ולא יידע לפרגן לאף אחד, שחי בסכסוך תמידי עם אישיותו, ומובל ע"י חברי אופוזיציה לא אחראים, קנאים וצרי עין, שרק רואים את טובתם האישית ואת רצונם להגיע לתפקיד שהם לא ראויים לו. הבחירות הוכיחו זאת ויוכיחו זאת בעתיד.
מרדכי שפריר - 06/02/2017
שתף ב שתף ב
שיחיו הקנאים ויסבלו---יש לנו ראש עיר לתפארת מדינת ישראל.
האופוזיציה בפ"ת מזכירה את לה פאמילייה מירושלים. את שניהם צריכים להוציא מחוץ לחוק.
מאיר לוין - 06/02/2017
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...