הוכנבוים לקראת נשר: "לא עוסקים בנקמות"

02/03/2017 | שי קרנר
חדשות


הפועל פ"ת תארח מחר את עירוני נשר, שניצחה אותה בסיבוב הראשון. המאמן עדיין לא חתום לעונה הבאה, בלטקסה חוזר להרכב, יוסיפוביץ' חוזר לסגל אחרי חצי שנה.

בהפועל פ"ת לא שכחו את ההפסד לעירוני נשר בסיבוב הראשון ובקבוצה רוצים לגמול מחר ליריבה מהצפון. זאת כדי להתבסס בצמרת ולהבטיח את המקום בפלייאוף העליון. לקראת המשחק אמר מאמן הקבוצה ירון הוכנבוים: "אני לא עוסק בנקמות. לא הייתי המאמן של הקבוצה בסיבוב הראשון וזה לא הסגנון שלי. מבחינתי, כל משחק הוא קרב. אנחנו נמצאים במלחמת קיום ומצפים יחד עם הקהל הגדול שלנו להתקדם ממשחק למשחק, ליהנות ולהצליח."

הוכנבוים, שחוזהו מסתיים ב-31 במאי, לא התייחס לעתידו במועדון. יחד עם זאת, סביר להניח כי ימשיך עונה נוספת שכן נראה כי כל הצדדים מעוניינים בכך.

למרות שהפועל במקום החמישי בטבלה ונשר עשירית, מפרידות בין הקבוצות רק שתי נקודות והפועל יודעת שהפסד מחר עלול לדרדר אותה שוב במורד הטבלה הצפופה של הליגה הלאומית.

המגן קשר מתן בלטקסה החלים מפציעה ויחזור מחר להרכב. בנוסף, יחזור לסגל המגן יובל יוסיפוביץ' שהחלים מפציעה ממושכת. כזכור, יוסיפוביץ' הרשים בתחילת העונה, אך הפציעה השביתה אותו לחודשים רבים. לעומת זאת, הקשר חיים יוסף נפצע באימון המסכם ולא יהיה בסגל.

מחירי הכרטיסים למשחק הוזלו ומחיר הכרטיס למשחק יהיה 30 ש"ח בלבד. בנוסף, נשים וילדים עד גיל 12 יכנסו בחינם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...