דאצ'יה דאסטר החדשה מציגה רף חדש לרכבי פנאי ושטח

22/01/2020
חדשות


רכבי הפנאי והשטח בארצנו מאוד פופולאריים, בין אם הם נוהגים בהם נהגים אשר חובבי דרכי עפר, או פחות. דאצ'יה דאסטר החדשה מציגה בפנינו רכב פנאי ושטח עם רמת אבזור שקשה לעמוד בפניה, במיוחד בהתחשב במחירים האטרקטיביים של הדגמים. בואו נדבר נוחות בעיר, ביצועי שטח ומה שביניהם.

כיום, עם חישוקי 16 אינץ', גריל מחודש ועיצוב חד ביותר, דאצ'יה החדשה הגיעה לכבוש את הכבישים. אין ספק כי בשנים האחרונות, אנו רואים יותר ויותר רכבי שטח על הכביש, במיוחד מאז שנת 1999, כשחברת דאצ'יה התמזגה עם חברת רנו, והפכה לחברת הבת שלה. כיום, בעוד שדגמי רנו מוצגים לנו ברמות אבזור גבוהות ובעיצובים חדים, דאצ'יה לא נשארת מאחור.

איכויות צרפתיות 4X4 על הכביש

דאסטר החדשה מונעת בעזרת הנעת 4X2, אך גם ניתן להזמין את דגמי ה-4X4, שמבטיחים לכם שבת מצוינת בשטח הפתוח. בעוד שדאצ'יה היא קונצרן מכוניות רומני, איכויות החלקים השונים ברכבים אלו הם צרפתיים ב"ניחוחם".

אותם נהגים אשר מעדיפים את הנוחות הצרפתית על פני כל רכב אחר ואת איכויות תאי הנוסעים של חברה כמו רנו, ייהנו מאוד לשבת בתא הנוסעים של דאצ'יה דאסטר החדשה. כשיושבים בתוך הדאסטר החדשה, מיד מרגישים כי כל פרט ופרט נלקחו בחשבון בעת תכנון הרכב, בעת תכנון חוויית היושבים בתא ועוד.

האבזור שמשאיר אותך במושב הנהג

המושבים הנוחים, הפלסטיקה האיכותית, ההגה שמגיב באופן מושלם בתוך העיר וגם בשטח, כל אלו מספקים לנהג חוויית נסיעה מושלמת. ואם כבר הזכרנו חלקי פלסטיק איכותיים, כדאי לדעת שההגה של דאצ'יה דאסטר החדשה מצופה עור איכותי.  

כשמדברים על רכבי פנאי ושטח שהם גם חסכוניים בדלק, מתכוונים לרכבים כמו דאצ'יה דאסטר. ברכבים החדשים של דאצ'יה ישנו גם מצב הנקרא ECO, שמאפשר חיסכון בדלק בעת נסיעות בינעירוניות ועירוניות. באתר החברה תוכלו לברר מידע נוסף על דאצ'יה דאסטר החדשה, המגיעה גם עם מערכות שונות לשיפור ותיקון הנהיגה.

מערכות BUILT IN בדאצ'יה דאסטר

כיום, מאז שישראל הציגה בפני העולם טכנולוגיות למניעת תאונות דרכים בעזרת תיקוני נהיגה אוטומטיים, ישנם רכבים אשר מצוידים במערכות אלו בצורה מובנית. בדאצ'יה דאסטר החדשה תוכלו ליהנות ממערכת בקרת סטייה מנתיב, שמתריעה בפני הנהג על סטייה בנהיגה.

יחד עם זאת, בעת נסיעה בדאסטר החדשה, המערכות החכמות גם יתריעו בפני הולכי רגל או רכבים דו גלגליים (במקרה של התקרבות). כשמזמינים את דגמי ה-4X4 של דאסטר החדשה, אפשר גם ליהנות ממערכת אשר מבקרת זחילות במדרון. במילים אחרות, בכדי שהרכב לא יתדרדר במדרון ללא שליטה, בדגמי 4X4 ישנה בקרת זחילה אשר נועלת ומשחררת את הגלגלית לסירוגין. מערכת זו נקראת 4X4MONITORING .

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...