אתגר דלי הקרח - גם מיכל זוארץ מצטרפת להעלאת המודעות ל ALS

01/09/2014
תקוה'לה

לאורחי פארק נחשונית שהגיעו בסופשבוע האחרון לפארק, ציפתה, מלבד יום כיף בפארק, גם הפתעה נעימה ומאתגרת – האפשרות לקחת חלק באתגר דלי הקרח, המיועד להעלאת המודעות לקיום מחלת ה-ALS הקשה.

לרשות האורחים הרבים שהגיעו לפארק עמדו דליים מלאים בקרח והם הוזמנו לשפוך על עצמם את הקרח ולאתגר 3 אנשים נוספים בחברתם.

הראשונים והאמיצים שנענו לאתגר היו מנכ"ל הפארק ירון הדר שהזמין את  מיכל זוארץ לקחת חלק באתגר יחד עימו. השניים מבלי להתבלבל, הרימו את דליי הקרח ושפכו אותם האחד על השנייה. מיכל וירון ביצעו את האתגר אל מול עיניהם של אורחי הפארק ובכך נתנו את האות לכל הבאים אחריהם להתאתגר ולאתגר.

מיכל זוארץ בחרה לאתגר את חבריה משכבר הימים, או כפי שאמרה בעיקר בלילות...יוליה פלוטקין ובוקי נאה, חבריה מתכנית הריאליטי הישרדות. עוד הוסיפה: "ראיתי סרטונים של אנשים שעמדו באתגר דלי הקרח ותהיתי האם זה באמת קר...אז התשובה היא כן! אבל המטרה נעלה ואני שמחה שלקחתי חלק בהגברת המודעות למחלת ה-ALS".

 

מיכל זוארץ וירון הדר. צילום: שי אלמוג

 

ירון הדר, מנכ"ל פארק נחשונית, בחר לאתגר את אילן אדמון, יו"ר הפארק. ואמר: "אני בטוח שאילן יעמוד באתגר, זה קטן עליו. הנהלת פארק נחשונית ועובדיה, גאים לקחת חלק בקמפיין חשוב זה המיועד להגברת המודעות למחלת ה-ALS. רק בישראל חיים כ-700 חולים במחלה חשוכת המרפא והמודעות נמוכה מאוד. אני רוצה להודות למנכ"ל עמותת "פרס לחיים" שי ראשוני, שאפשר לנו לקחת חלק באתגר דלי הקרח ולשתף בכך את כל באי הפארק, ומקווה כי באמצעות החשיפה יגיע היום בו תימצא תרופה מצילת חיים למחלה".

עוד לדברי הדר: "פארק נחשונית אתגר את כל באי הפארק ולצורך כך, העמדנו בפארק את כל האפשרויות למי שרוצה לקחת חלק ולהשתתף בקמפיין. כל אורח שיעלה סרטון שלו עומד באתגר לעמוד הפייסבוק של הפארק, יהיה שותף בתרומה של 10 ₪ מהפארק לטובת העמותה. שלושת הסרטים המיוחדים ביותר שיעלו לדף הפייסבוק יזכו בפרסים שווים".

שי ראשוני, מנכ"ל עמותת "פרס לחיים" וחולה ALS בעצמו, שעקב מחלתו נבצר ממנו להגיע, התרגש מאוד מהיוזמה, ומסר: "אנו מופתעים ונרגשים מהירתמותו של הציבור בישראל לאתגר דלי הקרח, לתרומות הכספיות ולהעלאת המודעות למחלה". 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...