אורחים חשובים הבוקר בפרלמנט אם המושבות

15/04/2016


האיש והאגדה ניסים קלדרון חגג הבוקר את יום הולדתו בקפה רולדין באם המושבות. רבים וטובים הגיעו לעשות כבוד, כולל בכיר שדרי הספורט דני דבורין, אשת ראש העירייה דפנה ברוורמן ועוד. צפו בתמונות המרגשות.

לא כל יום פורים, אבל היום בין פורים לפסח הייתה אוירה של קרנבל במרכז שלום בפתח תקווה. יקיר המדור ניסים קלדרון חגג יום הולדת, ותושבים רבים מהעיר ואף מחוצה לה, מכל קצוות הקשת הפוליטית והחברתית, הגיעו לאחל מזל טוב.

היסטוריון העיר והפועל פ"ת, שבשנה שעברה זכה גם לתואר יקיר העיר פ"ת, הכין לא מעט הפתעות לאורחים, שחוץ מקפה, יין ועוגות "נאלצו" לשים על הצוואר שרשראות נוסח הוואי – היה מגניב.

בין המברכים ניתן היה לפגוש גם את מנהל להקת מדרחוב זאב שטרן, כדורסלנית הפועל פ"ת בעבר לאה פטרבורג, והזמיר מפ"ת שלמה עוז.

בין האורחים המפתיעים – שדר הספורט המהולל דני דבורין, ששמח לפגוש במקום גם את תושב השכונה הכדורגלן לשעבר משה לרמן. אביו של דני, לוניה דבורין ז"ל, היה המאמן של לרמן כששיחק בזמנו בבית"ר ת"א. דבורין אמר ללרמן בבדיחות הבוקר: "יש לך מזל שהגעת לומר לי שלום, אחרת היית מקבל ציון 4". ואנחנו אומרים: מזל שמשה פרימו לא הגיע, אחרת הציון היה יורד ל-3.

יום ההולדת היה הזדמנות מצוינת לכמה לחיצות יד מעניינות, אחת מהם הייתה של שניים ממייסדי הפרלמנט בגלגולו הקודם – שלום קוטלר ואיציק אדורם.  

בהמשך הגיעה גם האזרחית מספר 1 בפ"ת – אשת ראש העיר, דפנה ברוורמן (שחגגה בעצמה השבוע יום הולדת), שבאה לברך את קלדרון ועל הדרך תפסה תמונה עם יקיר נוסף של פ"ת – הילל גרנות.

אבל הכי חשוב הוא לאחל מזל טוב לניסים, הרבה בריאות ואושר, ושתמשיך לעשות מעשים טובים עוד שנים רבות – בשם כל הצוות של פ"ת נטו.

ומה שנותר עוד לבקש היום הוא ניצחון קטן של הפועל פ"ת, כדי שיום ההולדת יהיה מושלם.

לבלוג של ניסים קלדרון בפורטל פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לניסים קלדרון - התותח האמיתי של פתח תקווה מזל טוב והרבה בריאות.
מה הפלא שאדם מיוחד כמו ההיסטוריון שלנו ניסים קלדרון, חוגג יום הולדת, מגיעים לברך כל גדולי ענף הספורט בישראל, ונציגי העיר מדור לדור. אדם מיוחד מקבל יחס מיוחד. הרוויח את אהבת החברים בכבוד וביושר. מזל טוב איש ענק.
רון יעקובי - 15/04/2016
שתף ב שתף ב
מזל טוב ליום הולדת - ניסים קלדרון
לניסים קלדרון הענק ! ברכות חמות מכל הלב לרגל יום הולדתך, המון בריאות אושר, אור ואהבה, נחת מהילדים והנכדים ובמיוחד מהרעיה זהבה המקסימה, במזל טוב שולמית וארוניקו נחמיאס.
אהרון ושולמית נחמיאס - 15/04/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...