אוהדי הפועל פ"ת מיואשים והפעם זה (כנראה) סופי

29/06/2016
חדשות


תאריך לאימון פתיחה יש, גם מאמן ואפילו מכירה של מנויים. אבל האוהדים הכחולים בייאוש מוחלט ומאיימים להחרים השנה את הקבוצה.

אוהדי הפועל פ"ת בכדורגל אומנם כבר התרגלו למצבים מעין אלה, אבל נראה שהפעם מדובר בשפל חסר תקדים. אפילו השרופים ביותר מביניהם נשברו ומבטיחים: "לא נגיע יותר". הרקע – חוסר ודאות מוחלט לגבי המצב הכספי והמקצועי של המועדון, איחור בפתיחת ההכנות לעונה הקרובה, חוסר אמון ונתק מוחלט בין האוהדים להנהלה.

לאחר שקט מדאיג של חודש, במהלכו כל יתר קבוצות ליגת העל והליגה הלאומית כבר החלו להיערך לפתיחת העונה, חלקן כבר כמעט וסיים את ההכנות, החלו בימים האחרונים אומנם לטפטף מספר ידיעות מ"מקורבים", אך הבעלים דורון גלנט טרם פרסם באופן רשמי כל הודעה, למרות שהבטיח שכך יעשה.

עדיין לא ידוע מי יהיו השחקנים שיהוו את השלד של הקבוצה לעונה הבאה, מה יהיה התקציב ומה המטרות של המועדון. עם זאת, מה שברור לכולם הוא שאין מה לדבר, לפחות כרגע, על העפלה לליגת העל, וכפי שזה נראה כרגע, השוואה של הישגי העונה הקודמת, שהייתה הגרועה בתולדות המועדון (מקום שישי בליגת המשנה), תיחשב בעונה הבאה כהצלחה גדולה.

השנה כנראה לא יגיעו. אוהדי הפועל פ"ת

מה שכן ידוע בינתיים הוא כי המאמן בעונה הבאה יהיה אסף נמני, עוזרו יהיה אורן קריספין (שימשיך במקביל כמאמן קבוצת הנוער) ואימון הפתיחה יתקיים היום רביעי הבא (6.7) בשעה 17:00 במגרש האימונים הסינטטי בסמוך לאצטדיון ראש הזהב. מחירי המנויים הם 550 ש"ח למבוגר ו-200 ש"ח לילד. לקבוצה צפויים משחקי אימון מול מכבי הרצליה, מכבי נתניה ובני לוד.

הידיעה אמש כי שוער קבוצת הנוער אסף צור, שזכה עם הקבוצה בגביע המדינה בחודש שעבר, עזב את המועדון לטובת ה"אימפריה" הפועל רעננה, הייתה כנראה הקש ששבר את גב הגמל. עם פרסום הידיעה אוהדים שרופים רבים של המועדון, שהולכים עם הקבוצה באש ובמים עשרות שנים הודיעו כי לא יתמכו יותר בקבוצה, לא יקנו מנויים וכי "הדרך היחידה היא הקמת קבוצת אוהדים" שתחל את דרכה בליגה ג'.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

מר גלנט, לא קונים מוצר בלי ליראות מה טיב המוצר (מנויים)
מר גלנט? מה המגמה שלך לגביי הקבוצה? לקחת אחריות והבטחת שתרים את הקבוצה למקומה הטבעי. שאלה - אתה יודע מה אתה רוצה מעצמך? הלכת ופיטרתה מאמן כשאנחנו במקום הראשון עם הפרש נקודות רגל וחצי בליגת העל. אולי אתה לא מבין בכדורגל ואתה משחק ברגשות האוהדים המסורים. אפשר לדעת מי מכוון אותך כדי להכשיל את המועדון המפואר? ברור שיש מישהו מאחורי הקלעים שרוצה להכשיל את המועדון. וזה יתגלה בקרוב. אתה צריך להיות בן אדם הזוי כדי להתנהל בצורה חובבנית. יש לי הצעה צא לאוהדים בהצהרה איפה הקבוצה עומדת ואל תיברח מהמציאות. לפני שאתה מוכר לנו לוקשים (מינוים). נגמרה הסבלנות. מדובר באלפים של אוהדים. קדימה גלנט. תתפקח. מדובר באוהדים שפויים!!
יחיאל תרם. הפועל פ"ת 48 שנה ! - 29/06/2016
שתף ב שתף ב
מזל טוב לשחר בלילתי לרגל נישואיו (שחקן בית)
שחר אתה מתחיל חיים חדשים. בשעה טובה. חזור הביתה אלפי אוהדים מחכים לך.
יחיאל תרם. הפועל פ"ת. 48 שנה - 30/06/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...