"פתח תקווה כולה מרכינה ראש"

22/07/2018
חדשות


לוחם גבעתי סמ"ר אביב לוי ז"ל הובא היום למנוחות בחלקה הצבאית בבית העלמין סגולה בפתח תקווה.

מאות הגיעו היום בשעות הצהריים להיפרד מתושב העיר, אביב לוי הי"ד, לוחם גבעתי שנהרג ביום שישי ברצועת עזה מכדור שנורה אליו ע"י טרוריסט פלסטיני.

צילום: דובר עיריית פ"ת

ראש עיריית פ"ת איציק ברוורמן אמר בדברי ההספד לאביב: "אני מנסה אבל קשה לי אפילו למצוא את המילים המתאימות, המנחמות, המישירות מבט מולכם משפחה יקרה .כאב לילדים אני יודע עד כמה המקום הכי רגיש בלב נתון להם, הפחד והחשש שמא יאונה להם כל רע, וכשהנורא מכל קורה אין מלים היכולות לנחם ולמלא את החסר. אתמול כשעברתי בבית ספר "גולדה" בו אביב למד, בין החברות והחברים מוכי ההלם, יכולתי לשמוע כמה אביב היה אהוב, מוביל, מודל לחיקוי, חבר לכולם שרקם יחד עם האחרים חלומות לאחרי השחרור הקרוב ולעתיד הרחוק יותר. שמעתי ממפקדו על נחישותו של אביב ועל יכולותיו האדירות להוביל את צוות הלוחמים ולבצע כל משימה באופן שלעיתים היה מתעלה על מפקדיו. הוא לא היה חייב אבל ביקש לצאת לשטח וכדברי מפקדו "הוא היה הטוב מכולם". היום, פתח תקוה כולה מרכינה ראשה על נפילתו של אחד מטובי בניה, בן למשפחה ערכית ושורשית. פרי, יעקב, האחים אוריין, נוי ודן הקטן, אנו מחבקים אתכם ועומדים לרשותכם. הכדור שפגע בחזהו של אביב, פגע בלב של כל אחד מאיתנו בישראל".

רבים מחבריו, בני משפחתו, תושבי העיר ומכרים נוספים שהגיעו ללוות את אביב בדרכו האחרונה סיפרו על אהבתו לצבא ולמדינה, ועל תכונותיו האישיות המופלאות והיותו דמות להערצה.

יהי זכרו ברוך!

לחדשות נוספות באם המושבות ונווה גן - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...