"מיזם 100 הוא פרויקט השנה בישראל"

22/09/2016
חדשות


רק לפני כחצי שנה יצא לדרכו המודל החברתי החדש שהוקם ע"י תושבי פ"ת, וכבר הספיק להפוך לפרויקט דגל בישראל. צוות המיזם הצליח לסייע באלפי פניות מהציבור ולהוביל שינוי משמעותי בישראל.

הישג מרשים למיזם 100: מאז הקמת המיזם הארצי ע"י תושבי פ"ת הספיקו בצוות לסייע לאלפי תושבים ולהציל בעלי חיים רבים, וזאת תוך כחצי שנה בלבד! אנשי המיזם מטפלים בקרוב ל-30 פניות מדי יום בממוצע.

מהתגובות של הציבור הרחב ומכמות הפניות למערכת, אין ספק כי מיזם 100 נבחר לפרויקט השנה בישראל. חברי המיזם מסכמים בסיפוק רב את חצי שנת הפעילות הראשונה וסוגרים את שנת תשע"ו באופטימיות רבה.

המיזם מהווה מודל חברתי חדש ומיוחד שבו הציבור לוקח אחריות ומוביל שינוי למען רווחת בעלי החיים. מטרתו היא לחזק את שיתוף הפעולה בין הציבור לרשויות האכיפה ובכך למגר את תופעת ההתעללות בבע"ח.
הצוות מורכב ברובו מאנשי משטרה בדימוס, בעלי ניסיון רב בסיור בשטח, ואלו מתוגברים בעורכי דין ואנשי מקצוע כדוגמת יושבי ראש עמותות בע"ח שבראשם עומד אמיר דקל.
סיפורי הצלחה רבים ומרגשים נזקפים לזכות פעילי המיזם. למשל, רק בחודש שעבר דיווחנו לכם כי הפעילים הצליחו להשיב הביתה כלב שנגנב מניצולת שואה ערירית. בלילה נוסף באותו שבוע - הם הצליחו, בזכות שיתוף פעולה מצוין עם השוטרים, לאתר ולהשיב בלילה אחד 2 כלבים וחתול גנובים
.
מקים "מיזם 100" הוא הפעיל החברתי, שלומי צ'צ'קס, אשר הקים גם פרויקט מיוחד למען נוער בסיכון "גשר בין סטודנטים מצטיינים לנוער בסיכון", וכעת בדרך להוציא לפועל פרויקט חברתי נוסף למען אוכלוסיות במצוקה שנפלו לחיי הרחוב בתחנה המרכזית הישנה בת"א.
המיזם פועל במסגרת עמותת 'פתח תקווה אוהבת חיות' בראשות אמיר דקל.


שלומי צ'צ'קס

שירותי המיזם לציבור כוללים:
1. טיפול מול דרגי הפיקוד של גופי האכיפה השונים במידה שפתחתם קריאה מולם ולא זכיתם למענה או לטיפול רציני.
2. ייעוץ מקצועי שניתן ע"י אנשי משטרה בדימוס/עורכי דין/אנשי מקצוע. פניות מורכבות רבות טופלו בפשטות ובמהירות בזכות אותו ייעוץ מיוחד שניתן ע"י הצוות.
3. מדור יצאת צדיק - הענקת תעודות הוקרה 'יצאת צדיק!' מהציבור לשוטרים ופקחים אשר תושבים מרוצים המליצו ודיווחו עליהם למערכת מיזם 100
.
4. מוקד דיווח על גניבות ונטישות בע"ח - במידת הצורך הצוות מערב את גורמי האכיפה הרלוונטיים ומוודא טיפול רציני בדיווחים שלכם.
5. סיוע תקשורתי ופרסומי בדף, הצוות פועל בשיתוף פעולה עם כל כלי התקשורת במדינה.
6. קידום נושאים בכנסת למען רווחת בעלי החיים – הצוות פועל בשיתוף פעולה גם עם שרים וחברי כנסת רבים, ומסתייע בהם באירועים קשים.
*
ניתן לפנות למערכת "מיזם 100" באמצעות הודעה פרטית בדף הפייסבוק שלהם או בפנייה למייל: publicproject100@gmail.com עד אשר יושק מוקד טלפוני ארצי )בקרוב).

שתף ב-

תגובות

הקרדיט מגיע לשלומי צ'צקס ולצוות המתנדבים המעולה שפועל לצידו.
מיזם 100 הוא פרויקט הדגל של העמותה, שאמנם נולד בעקבות שיחה ביני ובין שלומי צ'צקס, אבל כל הקרדיט על היוזמה, ההקמה, והניהול השוטף של המיזם מגיע לשלומי שהוא פעיל חברתי בקנה מידה ארצי, ולצוות המעולה שהוא גייס והקים.
אמיר דקל - 23/09/2016
שתף ב שתף ב
מבקשת להצטרף
לאן לפנות בכדי להצטרף
נעמה זינגר - 05/10/2016
שתף ב שתף ב
פרטי התקשרות בכתבה
נעמה, בתוך הכתבה נמצאים פרטי ההתקשרות במייל ובפייסבוק
מנהל מערכת - 05/10/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...