"לתושבי פ"ת מגיע יותר"

29/01/2018
חדשות


רמי גרינברג, המסתמן כמועמד העיקרי מול ראש העיר המכהן איציק ברוורמן במרוץ לראשות העיר פ"ת, הציג בכנס תומכים ראשון את חזונו.

גרינברג הכריז הערב על פתיחת מטה הבחירות במרכז העיר המוזנח לדבריו, לאות הזדהות עם תושבי האזור.

חבר המועצה עו"ד רמי גרינברג הכריז הערב (שני), באירוע תומכים ראשון במרכז העיר – ברח' יהושוע שטמפפר 13, על מועמדותו לראשות העיר פתח תקווה. במסגרת האירוע הכריז גרינברג באופן רשמי על פתיחת מטה הבחירות בנאום סוחף מול פעילים ואישי ציבור בולטים בפ"ת. בין הנוכחים היו תושבים מכלל השכונות בעיר לצד מנכ"לי עמותות וראשי קהילות.

לצדו של רמי גרינברג נאמו סא"ל במיל' רינה עידן, מנכ"ל עמותת 'קו לחיים', דני משה - פעיל ציבור ותיק, חבר מועצת העיר לשעבר ותושב שכונת מחנה יהודה, ושי ברק תושב שכונת אם המושבות. האישים החמיאו על פועלו של רמי מתוך היכרותם האישית וציינו את כברת הדרך שעשה בזירה המוניציפאלית. את טקס קביעת המזוזה המסורתי ערך הרב יהושוע הלוי.

עו"ד גרינברג (40), רס"ן במילואים, בוגר יחידת 'דובדבן' המובחרת, שעם שחרורו מצה"ל שימש בתפקידים בכירים במשטרת ימ"ר מרכז ובהמשך היה ליד ימינו של ראש עיריית פ"ת לשעבר איציק אוחיון. בקדנציה האחרונה בלט גרינברג כחבר מועצה נמרץ מטעם הליכוד, וסומן כמועמד הבולט בבחירות הקרובות לראשות העיר. באירוע הערב הכריז גרינברג באופן רשמי על פתיחת הקמפיין והציג בפני הפעילים את חזונו לעתידה של העיר.

גרינברג הבטיח לטפל בפשיעה הגואה במרכז העיר, וקידום התחדשות עירונית בשכונות המוחלשות. כמו כן הציב בראש סדר העדיפויות את בעיית עומסי התנועה בצירים הראשיים וטיפול בזיהום האוויר השורר באזורים שונים בפתח תקווה. גרינברג התחייב כי עם היבחרו לראשות העיר, יפעל לייעול המבנה האירגוני בעירייה, לצמצום במשאבים וכספי ציבור המבוזבזים לדבריו שלא לצורך, ויהפוך את שירותי העירייה לנגישים ומסבירי פנים לתושב.

רמי גרינברג החל את דרכו הפוליטית עוד בנערותו בגיל 14 כיו"ר נוער הליכוד בפ"ת, ושנתיים לאחר מכן כיו"ר נוער הליכוד הארצי. בשנים האחרונות שימש גרינברג כחבר מועצת העיר פ"ת והיה אופוזיציה לוחמת לראש העיר איציק ברוורמן. במסגרת תפקידו זה, הרבה לסייר ברחובות העיר ולשמוע את מצוקת התושבים ובעיותיהם כדי להביאם אל גורמי העירייה ולהציפם בישיבות המועצה.    כמו כן, גרינברג נמנה על חברי המועצה הבודדים שבלטו בנוכחותם העקבית בדיוני המועצה השונים.

מדבריו של רמי גרינברג: "מרגש לראות את מספר האנשים שהגיעו לתמוך, להתגייס ולהתנדב למען המהפך הפוליטי בעיר. אני מכיר את החברים מהשטח, פעילים מרכזיים ומובילי דעה. לתושבי פ"ת מגיע חינוך טוב יותר, ביטחון אישי מוחלט ועיר נקיה. הגיע העת כי העירייה תשרת את התושבים ולא להפך, ובשלושים באוקטובר יחל סדר עדיפויות חדש שבראשו יושם דגש על רווחת התושב".

עוד הוסיף גרינברג: "בושה שהעיר החמישית בגודלה בארץ סובלת מהזנחה ודלות משאבים כה משוועת. כאשר אבחר לראשות העיר, אפעל להפסקת בזבוז כספי הציבור על אינטרסים פוליטיים, וכן אפעל מול משרדי הממשלה כדי להצעיד את העיר קדימה. אמנם אינני יואל משה סלומון או יהושוע שטמפפר, ובטח שלא הברון רוטשילד, אך בדומה לאישים הגדולים הללו, אני נחוש ויש לי חזון ואמונה בצדקת הדרך".

לכתבות נוספות בנושא בחירות 2018 - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...