"לא סגל אידיאלי, אך הגענו לעמדה טובה. נתחזק בחוד"

24/07/2015 | יהלי רואה
חדשות מקומיות

הוא חלק מהמערכת שנקראת הפועל פ"ת שנים ארוכות, ונשא כמעט בכל תפקיד אפשרי במחלקת הנוער. לפני ארבע שנים הוא אף מונה למאמנה הזמני של הקבוצה, עד החתמת גילי לנדאו. היום, הוא שב אלינו. אחרי שפרסמנו לראשונה על חזרתו של איציק שאקי, הפעם כעוזרו של מנחם קורצקי, מדבר עוזר המאמן המסור לראשונה.

בראיון קצר לכחול אמיתי שאקי נשמע ריאלי, מתחשב בעובדות הקיימות ומשתדל לא לצאת בהצהרות מיותרות, אך עם זאת - מודע לעוצמה הענקית של המועדון אליו הוא שייך כל כך הרבה שנים.

איציק, למרות החריקות בתחילת הקיץ, איך ההכנות עד כה? מתקרבים לסוף יולי.

עד עכשיו מבחינה מקצועית מצב העניינים בסדר גמור. אנו יודעים שלא מדובר בסגל האידיאלי שהמאמן רצה אבל אנו עובדים עם הכלים שישנם לנו, מתקדמים מאימון לאימון ומזיעים הרבה.

אחרי שנים רבות במערכת שובצת כעוזרו של מנחם קורצקי, איך שיתוף הפעולה ביניכם?

האינטראקציה שלי עם מנחם מצוינת, ואפילו מעבר לכך. מנחם הוא איש מקצוע מעולה, אדם מדהים וחם. כיף לי לעבוד איתו וללטוש איתו עיניים לתחילת העונה המתקרבת.

"מחפשים עוד חיזוק"

הציפיות גדולות מאוד, לשוב לליגת העל, אך בשטח התקציב והאמצעים דלים. איך זה מסתדר?

לא מתפקידי לדבר על התקציב, אך שוב, אם היה לנו משאבים רבים יותר אז היה קל יותר להביא שחקנים טובים וחזקים לקאדר של הפועל. עם זאת, אנחנו משתדלים לעשות את המקסימום האפשרי עם מה שיש. מבחינה מקצועית מנחם הביא אותנו כעת לעמדה טובה, בנה תלכיד נכון, ואנחנו מודעים לעובדה שעלינו להתחזק בעוד שניים-שלושה שחקנים כדי לממש את הציפיות ולמצות את הפוטנציאל שיש במה שבנינו כאן.

כשאתם מדברים עם חיזוק אפשרי, על איזה עמדות מדובר?

אנחנו מחפשים בעיקר שחקנים איכותיים בחלק הקדמי.

כאחד שמכיר מקרוב את המועדון, וחלק ממנו שנים רבות, מה מידת ההשפעה של הקהל על גורל העונה הקרובה לדעתך?

אכן, אני המון שנים במערכת שנקראת הפועל פ"ת. הרבה שנים ישבתי ליד האוהדים ביציע, ואני מכיר את המועדון מכיוון המגרש ומכיוון היציע מאז שאני זוכר את עצמי. הקהל של הפועל פ"ת הוא חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהקבוצה. יש משמעות גדולה לרוח שנישאת מכיוון היציע, האנרגיות והכוחות שיש לקהל הזה לתת הם מדהימים. יש להפועל אוהדים מצוינים, נהדרים, ואני מקווה מאוד שהם יידעו להתאחד, 'להתחמם' ולהתכוונן יחד לקראת העונה הקרובה - לטובת המועדון, בעידוד גדול ומסיבי. אין הרבה קבוצות בישראל עם אקסטרה נפלאה כזו.

מחנה אימונים: הפועל תתכנס ארבעה ימים בקיסריה, במוקד - משחק אימון מול רמה"ש

אחרי לבטים רבים של ההנהלה מול הצוות המקצועי, הוחלט לקיים מחנה אימונים מרוכז למען הגיבוש החברתי בקבוצה וחידוד המטרה המוצהרת עם תחילת העונה - עליית ליגה. בתום שבועיים וחצי מרתוניים של אימונים, תחל הפועל במחנה אימונים בן ארבעה ימים בקיסריה החל מיום ראשון הקרוב. מנחם קורצקי ואיציק שאקי ימשיכו לבחון את השחקנים הנבחנים במטרה להגיע עם תום המחנה להחלטות גרידא. שיא המחנה יתרחש ביום שלישי, עת תתמודד הקבוצה למשחק אימון רביעי במספר, מול עירוני ניר רמה"ש, בשעה 18:00. האוהדים מוזמנים להגיע ולתמוך בשחקנים.

שתף ב-

תגובות

הוא כחול אמיתי על מלא!!!!
איציק אוהד הפועל בנשמה הגשים חלום להיות בצוות של הבוגרים,מאמן מצויין שעשה עבודה נהדרת במ׳ח הנוער .מאמן שקידם המון שחקנים במח׳ הנוער ואיש הפועל אמיתי.בהצלחה איציק.
אייל - 24/07/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...