"לא זכיתי בהישרדות בגלל אייל גולן"

02/03/2016
תקוה'לה

בוקר אחרי הגמר המותח של "הישרדות הונדורס", הפרזנטורים החדשים של רשת ההנעלה סקופ, רוסלנה רודינה ורון אלוף, התייצבו לצילומי קולקציית אביב קיץ 2016.

לאחר לילה לבן, עמוס ראיונות לתקשורת, התייצבה רוסלנה רודינה, שזהו הקמפיין הראשון שלה לרשת SCOOP, כבר בשעה שבע בבוקר על סט הצילומים וסיפרה כי מחמש לפנות בוקר היא בהתארגנויות כדי להיפרד מבנה יאן בן ה- 4 , לצאת מביתה שברחובות ולהגיע לצילומים בזמן. 

על הסט הצהירה השורדת: "אני מאוד שמחה שטילטיל ניצח! הוא בן אדם מדהים, אני אוהבת אותו ואנחנו חברים טובים, אני מרגישה כאילו אני זכיתי, הכי מפרגנת לו בענק." רוסלנה הוסיפה כי היא נשארה בקשר מעולה עם טילטיל וגם עם אמסלם ורון אלוף , הם נפגשים, יוצאים גם עם המשפחות לבלויים ולמסעדות.

"בגלל אייל גולן" - רוסלנה (צילום: אסף לב)

סט הצילומים שעוצב בסגנון האיים הקרביים החזיר את כולם עשרה חודשים אחורה אל האי והעלה את השאלה המתבקשת: "היית חוזרת?" רוסלנה ענתה כי מאוד נהנתה מהחוויה למרות הקושי להשאיר את בנה התינוק בבית והוסיפה שלא הייתה עושה זאת שוב: "אני השגתי את מה שרציתי, מבחינתי זכיתי כמו ב-4 מיליון, רציתי שיכירו אותי בזכות עצמי ולא בזכות בן הזוג שלי, שידעו מי אני. וזה קרה! עכשיו יודעים מי אני ושאני בזכות עצמי וזה מה שחשוב".

על עצמה היא מספרת: "למדתי לאהוב את עצמי ולהעריך את עצמי יותר. גיליתי שאני מסוגלת לעשות דברים שלא חשבתי עליהם קודם. אני פטריוטית ושורדת. לצערי המתמודדים חשבו שאני נסיכה, שגרה בארמון עם משרתים ולא צריכה לנצח כי אני בת הזוג של אייל גולן והעדיפו לא להצביע לי, אבל מזל שהצופים בבית למדו להכיר את רוסלנה האמיתית".
רון אלוף שמככב בקמפיין לצד רוסלנה דווקא הצביע לטיטי: "אני וטיטי חברים טובים ולכן הצבעתי לה, אני רציתי שהיא תיקח אבל גם לטילטיל מגיע הוא אחלה גבר! ורוסלנה אין עליה אנחנו חברים טובים ואני מאוד שמח לעשות איתה ביחד את הקמפיין, אני רואה ברוסלנה וסקופ משפחה אחת גדולה".

ומה מתכננים השורדים להמשך?

רוסלנה סיפרה כי היא ואייל מתכננים חופשה משפחתית אקזוטית באחד האיים ומתלבטים בין תאילנד לקריביים. החופשה תהיה אחרי חג הפורים במהלכו תככב בסיבוב הופעות במחזמר "מגילת אסתר". עוד סיפרה: "אני רוצה עוד ילדים וכמה שיותר! אני לא רוצה להפסיק להחליף טיטולים!"

אלוף סיפר כי בשבוע הבא ימריא למילאנו ומשם הישר ללונדון בענייני עבודה והוסיף כי מאז שידור התוכנית הוא לא נח לרגע. "אתמול הייתה ירידת מתח כי סגרנו מעגל, כל השורדים, והכי חשוב שעכשיו כל אחד יתמקד בעבודה שלו ויוכיח שכולנו מנצחים".

לכתבות רכילות נוספות

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...