"כן לספורט, לא לאלימות"

20/02/2019
בידור ופנאי


ליגת האבות של הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול בשיתוף מחלקת הספורט של מקפת החלה ביום שני את שלב הפלייאוף לעונת 2018/2019.

בשלב הראשון של הליגה קבוצת בית ספר איינשטיין סיימה במקום הראשון וכרגע מתחיל ה"מאני טיים" - מרוץ לאליפות!

בירוק בית ספר איינשטיין שזכתה בשלב א' של הליגה. באדום בית ספר דבורה עומר. באמצע ארז מטרני -  שופט הליגה. מימין ניב עברי - רכז הליגה (באדיבות העירייה)

הליגה מורכבת מתשע קבוצות של אבות לתלמידים ותלמידות בבתי ספר איינשטיין, פאול קור, דבורה עומר, עמיטל, קרול, חיים חפר, נתן יונתן, אלימלך כנר אמיר ובר-לב.

הליגה מתקיימת במגרש המקורה של בית הספר "גולדה" בימי שני בין השעות 18:00-22:00. מוזמנים לבוא לצפות ולעודד!

שלומי ערה מנהל הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול מציין כי "אנו משקיעים משאבים רבים לקיום הליגה מתוך הבנה של תפיסה כוללת בה אנו רואים את הקהילה שותפה לדרך שלנו למול המטרה של צמצום תופעת האלימות, ואין טוב יותר מתחום הספורט בכלל והכדורגל בפרט להעביר מסר זה. כן לספורט לא לאלימות זה הרבה יותר מסתם סיסמא למרות שלעיתים גם אצל המבוגרים יצר התחרותיות מוציא מאיזון, אך מהר מאוד הצוות הניהולי מטפל ומגלה אפס סובלנות לבעיות משמעת".

ניב עברי רכז הליגה מספר כי את המשחקים שופט ארז מטרני ויש בהם אתגר רב בין התחרותיות לבין המסר של מניעת אלימות בספורט". ירון בן יאיר ראש קבוצת אלימלך כנר: "גברים ישראלים, שים להם מדים וסמל, ומיד הם מתחברים ותמיד רוצים לנצח. הליגה הזאת היא דבר אדיר והרצון שלנו להראות לילדים שלנו את יכולתנו , גם בגיל 40 פלוס זה פשוט נהדר. בנוסף כל מי שמגיע לראות את הליגה פשוט מופתע מהמוטיבציה ובעיקר מהרמה הגבוהה של הכדורגל."

נעם דעבול ראש קבוצת בית ספר איינשטיין מוסיף כי "הליגה לאבות היא יוזמה מבורכת של העירייה. הליגה גורמת לנו קצת להזיז את עצמנו וגם לקצת עניין ותחרותיות כולנו מחכים לימי שני למשחקים".

הליגה חולקה לשני שלבים שבשלב ראשון בשיטת ליגת של 9 קבוצות ו-8 משחקים, ובשלב השני חלקנו לפי מיקומים לשני בתים, ומכל בית עולות שתי קבוצות לחצי גמר ולאחריו גמר".

נאחל הצלחה לקבוצות והמשך משחקים הוגנים תחת הכותרת "כן לספורט לא לאלימות".

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...