"ישנם אנשים שרוצים שאהיה האישה הקטנה במטבח"

20/09/2016
חדשות


בראיון אישי, מקיף ובלעדי, דפנה ברוורמן, אשת ראש עיריית פ"ת, מדברת עם פורטל פ"ת נטו על הכל - הראיון המלא יפורסם ביום חמישי.

לקראת ראש השנה, ולאחר תקופה ארוכה של שתיקה תקשורתית, הסכימה דפנה ברוורמן, האישה החזקה בעיר, להתראיין ולומר את שעל ליבה.

בין היתר, אומרת דפנה ברוורמן: "איציק הוא הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים וגם לעיר פתח תקווה", "חינכו אותי להוביל", "לא הכל מושלם, אבל איציק קיבל נדוניה לא פשוטה מהקדנציות הקודמות", "להיות אשת ראש עיר זה לא דומה לכלום", "אנשים לא השלימו עם תוצאות הבחירות", "העיר צועדת בכיוון הנכון בצעדי ענק", "יש לאיציק אהדה ענקית בכל העיר, כל עוד הוא ירצה הוא ימשיך להיות ראש עיר בהליכה".

הראיון המקיף והמלא יתפרסם באופן בלעדי כאן בפורטל ביום חמישי הקרוב – האמינו לנו, יש למה לחכות!

שתף ב-

תגובות

תתחילי להתרגל למטבח
עוד שנתיים את חוזרת לשם
יצחק - 20/09/2016
שתף ב שתף ב
אשה מדהימה עם המון נתינה ועזרה לזולת. התברכנו !
בהצלחה !!
ליאת - 20/09/2016
שתף ב שתף ב
אנחנו חיים בסרט בלהות בשכונת שיפר - איציק שלך הבמאי
מצער מאד לראות ראש עירייה מנותק מהמציאות שבוחר ביודעין להתקפל בפני גחמות ודרישות מופרזות של חברי הקואליציה, רק כדי לשרוד. ההחלטה האומללה להקים בית ספר חרדי תורני וגן אריתריאי בשכונת שיפר למעשה גוזלת שטחי ציבור משכונה שאין בה: ספריה, טיפת חלב, מועדון נוער, קן לתנועת נוער עובד, תיכון שש שנתי ועוד. איציק לא יזכה להיות ראש עירייה פעם נוספת. כל מאמצייך לטפח לך תושבת מחמד שמנהלת איתך קבוצת פייסבוק ושימוש בעובדי עירייה בשכונה לגייס תמיכה - לא תעזור. בבקשה תניחו לנו את ואיציק ותלכו בבקשה הביתה.
תושב שיפר - 21/09/2016
שתף ב שתף ב
תרדו לקרקע
רק היום אני וחבריי הרבים מכים על חטא שבחרנו בבעלך. גם אני חשבתי שבעלך הוא הדבר הטוב ביותר שיקרה לפתח תקוה. הייתי טיפשה - כמה טעיתי. בעלך הוא הדבר הכי גרוע שקרה לעיר המתפתחת הזאת וזה בטח לא קשור לקדנציה הקצרה שלו.הוא לא קוסם!(: .. העיר שלנו מלוכלכת, ישנה עייפה. ולא, אל תראו לי את אם המושבות החדשה או נווה עוז או כפר גנים שם ראש העיר מטפח בקפדנות (טוב ...מאוד קל לשמר חדש וחשוב לטפח את השכונה שלו)...ראש עיר טוב נמדד ביכולות שלו דווקא לטפח ולהעצים את האוכלוסייה החלשה כמו שיפר, עמישב, פג'ה. .הרעיון בלהעביר לשם עוד אוכלוסיה שעוד יותר חלשה וכמובן עם אפס משאבים לשכונות הללו. זוהי בכיה לדורות. אז דפנה יקרה, כמי שמתיימרת לראות את בעלה כראש עיר שלוקח את הקדנציה הבאה בהליכה ...הייתי קצת עושה חשבון נפש. ואומרת שהמקרה הזה לא כל כך בטוח.
בוחרת מאוכזבת - 21/09/2016
שתף ב שתף ב
ראש עיר מעולה שצריך לנהל עיר עם מספר מצומצם של משמיצים חסרי תקנה
לא יעזור להסתות נגד ראש העיר איציק ברוורמן, הוא יכהן עוד שנים רבות על אפם וחמתם של אותם מדליקי מדורות, ומגיבים מהליגה למלחמה בשחפת. ולך רעייתו פעילת הציבור, אל תתייחסי לאותו מיעוט ההורס את העיר, כפי שאותו מיעוט הורס את המדינה.
אור הנאור - 21/09/2016
שתף ב שתף ב
האישה הזויה
נראה לי שדפנה לא חיה במציאות הפתח תקוואית הציבור מאס בברוורמן ורוצה להחליפו ברוורמן נכשל בתפקידו כראש עיריה והוא לא מתאים לנהל עיר הוא קיבל את העיר על מגש הכל הכין לו איציק אוחיון היכל תרבות מתנסים איצטדיון פארק גשר קונסבטוריון מסעדות בתי קפה והרשימה ארוכה לצערי טעינו שתמכנו בו ברוורמן איכזב ובגדול הלשכה שלו סגורה ומסוגרת אין הוא פותר לתושבים בעיות ודפנה נכנסה לוואקום שנוצר אך היא אישה נקמנית עוסקת בפינקסנות עלובה חבל שאכפת זה רק שם של עמותה וסיסמת בחירות
דליה אוחיון - 22/09/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...