"השם שלנו יישאר מטונף בקרב כל אוהדי הכדורגל בארץ"

26/05/2016
חדשות


אוהדי מכבי פ"ת כועסים על התנהלות המועדון לקראת הדרבי מחר וההחלטה לגבות 100 ש"ח עבור כניסה.

ביקורת רבה הופנתה היום על התנהלותה של מכבי פתח תקווה בקרב כל מי שאוהב כדורגל בארץ. לאחר שבתי המשפט דחו את עתירת המועדון לפסילת המגרש הביתי של הקבוצה, המשחק יתקיים מחר באצטדיון ר"ג בשעה 15:45.

ואולם, הסיפור המרכזי, הוא הביזוי של הספורט בכלל ושל הכדורגל בפרט שנגרם כתוצאה מרצון קברניטי הקבוצה להדיר את רגליהם של אוהדי הפועל פ"ת מהמשחק. לצורך כך החליטה הקבוצה כי בניגוד למקובל הכניסה למשחק לא תהיה חופשית, אלא יימכרו כרטיסים במחיר של 100 ש"ח. אוהדי הפועל פ"ת מבחינתם הודיעו כי הם מתכוונים להגיע לאצטדיון ולהיכנס דרך השערים בכוח מבלי לרכוש כרטיסים.

נפסל ע"י המשטרה

הכעס כלפי ההנהלה ובראשם משפחת לוזון מגיע באופן מפתיע, או שלא, גם מאוהדי מכבי פ"ת, שבפורום האוהדים כתבו בין היתר: "חרם מנויים ועכשיו. הגיע הזמן להתנער מהמשפחה שעושה רק נזקים לשם של המועדון שלנו", "אין הסבר הגיוני שמצדיק מחיר כזה, פשוט חבל שאתם עושים נזק למועדון", "אז האצטדיון יהיה ריק (כמו שמכבי אוהבים) והשם שלנו יישאר מטונף ומלוכלך בקרב כל אוהדי הכדורגל בארץ. לא מפספסים הזדמנות לצאת מגעילים. זה מדהים".

ברור לכל כי אף אוהד לא יקנה כרטיס למשחק זה, ובוודאי שלא בעלות מופרכת שכזו, כך שגם הטענה שהמטרה לכסות את עלויות המשחק היא יותר ממגוחכת. חבל מאוד שהכעס של הנהלת מכבי פ"ת על בתי המשפט ומשטרת ישראל מופנה לעבר אוהדי כדורגל, כשכלי המשחק שבו הם משתמשים הוא נוער וילדים. מה שלא פחות עצוב הוא אוזלת היד של ההתאחדות לכדורגל, משרד הספורט ועיריית פ"ת, כשעד לרגע כתיבת שורות אלה לא קם המבוגר האחראי שיעמיד את מי שצריך על מקומו.

אוהדי הפועל - מבטיחים להגיע בכל מקרה

כזכור לפני כשנתיים אירע מקרה דומה, כשהמועדון החליט לגבות 90 ש"ח עבור משחק בגביע הטוטו. אז החליטו אוהדי הפועל פ"ת להחרים את המשחק, מה שהיווה את יריית הפתיחה למרד אוהדים בכל הארץ שגרם להחלטה להוריד משמעותית את מחירי הכרטיסים למשחקי הכדורגל בארץ. מעניין לראות מה יקרה מחר ומה יהיו ההשלכות של האירועים לעתיד.

בכל מקרה, לא מעט אנשים חוששים לקראת מה שעומד להתרחש מחר. העיתונאי הפתח תקוואי רון עמיקם כתב היום בדף הפייסבוק שלו: "מחר יתרחש אסון באצטדיון ר"ג. לא כנראה, לא אולי, יתרחש. ובכל אשמה המשטרה ואחריה ההתאחדות לכדורגל. סוף מעשה במחשבה תחילה. כשלא חושבים, אסונות מתרחשים".

היום נודע גם כי משחק הגומלין, אותו "תארח" הפועל פ"ת, יתקיים ביום שלישי הקרוב – 31.5 בשעה 18:45 באצטדיון בלוד.

דיווחים על המשחק מחר וכל מה שיהיה סביבו כאן באתר ובדף הפייסבוק שלנו.

לידיעות ספורט נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...