"הקמת המלון בפתח תקווה - מעשה ציוני"

06/09/2016
חדשות


היום התקיימה מסיבת עיתונאים לרגל פתיחת מלון העסקים 'פרימה לינק' בפתח תקווה. מנכ"ל הרשת סיפר על הגשמת החלום.

המלון משתרע על שטח של כ-4,000 מ"ר וכולל 119 חדרים מעוצבים ב- 5 קטגוריות, מחדרים בסיסיים ועד חדרי סוויטה הכוללים 2 חדרים מרווחים. המלון מכיל גם מגוון אולמות אירועים, וכן חדרי ישיבות הנותנים מענה לאירוח עסקי כגון ימי עיון וכנסים עסקיים, לצד אירועים משפחתיים כגון שבתות חתן. בשבועות הקרובים יחלו לפעול גם חדר כושר, בית כנסת, מסעדה ואפילו בריכה על הגג נמצאת בתכנון. מחירי הלינה מתחילים מ-170 דולרים ללילה.

צילום: מקס מורן

איתן יריב, מנכ"ל המלון: "זיהינו פוטנציאל רב אצל קהלי יעד שאינם מקבלים מענה בשוק המלונאות הנוכחי. צמיחתם המשמעותית של מרכזי הייטק בערים כגון פתח תקוה, לצד בעיית הפקקים בכניסות לתל אביב וממנה, העלו את הצורך בקרב אנשי עסקים מחו"ל המגיעים לימים ספורים, לשהות במלון הסמוך לחברה אליה הוזמנו. לצד הסגמנט העסקי, ישנם שני קהלים נוספים שירוויחו מפתיחת המלון: בני משפחה הרוצים לשהות סמוך לקרוביהם המאושפזים במרכז הרפואי רבין ומשפחות מהמגזר הדתי המעוניינות לקיים שבתות חתן ושבתות בר מצוה בעיר. אני מתרגש ומופתע לטובה מההתעניינות במלון החדש. אנחנו מספקים שירותים עסקיים ברמה הגבוהה ביותר, כולל חיבורי אינטרנט עוצמתי בכל רחבי המלון, פינות עבודה בחדרים, שירותי הקלדה וכדומה".

האדריכל ארי שאלתיאל התייחס לעיצוב המלון: "יחודו של העיצוב מתבטא ביכולתו לאזן בין הניגודיות שמגולמת בסביבה האורבנית לעומת הסביבה הביתית. שילוב של גוונים חומים הבאים לידי שימוש בטונים ומרקמים שונים, משרים תחושת נינוחות מרגיעה ומשמשים כרקע לאלמנטים אקלקטיים המשלימים את מראה החדר ואת השטחים הציבוריים. הטרקלין ממוקם בראש הבניין ממנו נשקף נוף מרגש וייחודי הנפרש ממזרח למערב לאורכו של קו החוף ולעיר תל אביב. המלון כולו מעוצב באמצעות קווים נקיים ובו פרופורציות פשוטות לחללים חדירי אור טבעי בשפע. חיבור המלון אל המרחב החיצוני באמצעות קירות מסך יוצר זרימה בלתי פוסקת בין החלל הפנימי לחיצוני".

אבי דור, מנכ"ל רשת פרימה, הוסיף: "הקמת המלון העסקי בפתח תקוה הוא צעד חשוב בפיתוח העסקי של רשת פרימה, והיא תוצאה של למידת צרכי השוק והמגמות המשתנות בתחום המלונאות בישראל ובעולם. הרשת הוקמה מטעמים ציוניים ע"י הבעלים משפחת מוסקוביץ', והמלון בפתח תקווה, שהוא חלק מהתפתחות העיר בשנים האחרונות, גם הוא מעשה ציוני שיתרום להתקדמות העיר. כיום לא ניתן רק לדבר על ערי תיירות קלאסיות ועל תיירים המגיעים רק לצרכי נופש כפי שהיה נהוג לחשוב עד השנים האחרונות. רשתות המלונות, הרשויות המקומיות ומשרדי הממשלה צריכים להתאים את עצמם לשינויים הללו. אם נדע לעשות את ההתאמות הללו, נצא נשכרים בכל ההיבטים: הערים ייהנו מפיתוח כלכלי שמביא אתו מלון הפועל בשטחה, התיירים ייהנו משרותי מלונאות מגוונים המדויקים יותר לצרכיהם, והרשתות עצמן ייהנו מכניסה לשוק שהוא פחות רווי במתחרים ופחות נתון להשפעות של גורמים בלתי צפויים כגון מצב ביטחוני לא יציב".

כתבות נוספות על מלון פרימה לינק בפ"ת:

חלום שהתגשם: גם לפ"ת יש בית מלון

ברוכים הבאים לפ"ת - נפתח מלון פרימה לינק

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...