"הצל" מבקש להגן על חייו

29/02/2016 | היילי חורי
חדשות

בשל איומים עליו ועל בני משפחתו, פנה לאחרונה הזמר יואב אליאסי למשטרה, באמצעות עו"ד אלון וולקוביצקי, בבקשה לשאת נשק אישי.

הראפר יואב אליאסי, הידוע בכינויו "הצל", חושש לפגיעה פיזית בו ובבני משפחתו, וזאת לאחר איומים מפורשים שהגיעו אליו בנושא.

כידוע, אליאסי מנהל דף פייסבוק ציוני פופולארי, עם למעלה מ-200,000 אוהדים. באמצעות עו"ד אלון וולקוביצקי, תושב פתח תקווה, הוא פנה לאחרונה למשטרה בבקשה שתאשר לו לשאת אקדח לצורך הגנה עצמית. על הפנייה מכותבים גם השר לבטחון פנים - גלעד ארדן, והיועץ המשפטי לממשלה - אביחי מנדלבליט.

הפנייה למשטרה

מעו"ד וולקוביצקי נמסר: "על יואב אליאסי, שכל כולו ציונות, אהבת ישראל, ושמירה על כבודם של חיילי וקציני צה״ל אותם אנחנו כל כך אוהבים, עוברת תקופה לא קלה. יואב הוא לא איש של מורא וגם לא אדם של פחד, ובשבילו זו תקופה מאתגרת. יואב מעולם לא נחקר במשטרה על הסתה מכל סוג ואופן, לא נחקר על פשיזם ואפילו לא על קומוניזם. הוא שירת בצבא הקבע בגאון והיה ראוי לשאת אקדח. גם כששירת במשך שנים כמתנדב מתמיד במשטרה היה ראוי לשאת אקדח. כעת כדי להגן על שלומו ושלום משפחתו - הוא אינו ראוי לשאת אקדח?"

וולקוביצקי והצל

עו"ד וולקוביצקי גם הודף את הטענות של גורמים שונים בדבר התכנים שמפיץ אליאסי: "בחוק העונשין לא נאמר שציונות, אהבת ישראל ואהבת חיילי וקציני צה״ל מהווים עבירה פלילית. בכל תקופה קשה שיש לעם ישראל קמים יהודים טובים עם לב ענק שפועלים באהבה רבה למען היהודים, ויואב הוא כזה".

כזכור - לפני כחודש חשף הראפר הידוע בדף הפייסבוק שלו אירוע שעורר מחלוקת רבה בפ"ת, בדבר תליית דגלים נאצים כחלק מכנס הכנה למסע לפולין של הנוער העובד והלומד, שהתקיים בעיר.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...