"העצב אין לו סוף, לאושר יש ויש"

10/06/2015 | שלי ביכובסקי ואדר יחזקאל
חדשות

במסגרת פרויקט ההנצחה המיוחד שבו אנו משתתפות, נשתף אתכם במפגש מיוחד שהתקיים בבית הספר עם מיכל פרנק, שנפצעה קשה באסון הבונים, וחשפה השנה לראשונה את סיפור חייה.

הסיפור של מיכל פרנק אהרון מעורר השראה ומלא באופטימיות – סיפור על התמודדות עם קשיים והחלטה לא לוותר על החיים. במפגש בנוכחות בני משפחתה מול למעלה ממאה מתלמידי החטיבה כיום, ובראיון מיוחד שקיימנו איתה מיד לאחר מכן, היא שיתפה לראשונה באופן ציבורי את סיפור חייה.

"הייתי באוטובוס בזמן התאונה, ישבתי בספסל האחורי, בצד של הנהגת ליד הדלת האחורית. לידי ישבה כרמית - היא הייתה חברה מאוד טובה שלי. אני ממש יכולה לזכור מי ישב לפני, מאחורי ומצד ימין שלי, ומי בקדמת האוטובוס", משחזרת מיכל.

"הבוקר של הטיול היה בוקר מאוד שמח. הבוקר שלי התחיל בהליכה למכולת לקנות חטיפים לטיול והלכתי לאסוף את סיגלית מביתה. אני לא זוכרת את התאונה, ולפי דעתי זה הגוף שמוציא ממני את הזיכרון".

מיכל עברה תהליך שיקום ארוך, אך לא ויתרה לעצמה ובשנת הלימודים העוקבת כמעט ולא נעדרה מבית הספר. היו כמובן גם תקופות של משבר, אבל בסה"כ פיתחה מיכל עם השנים קריירה מפוארת, בעיקר בתחום החינוכי.

"היום אני לומדת לתואר שלישי ויש לי שלושה ילדים. אני מורה וסופרת, יש לי ספר בשם 'שמלה בירושה'. אני ממליצה שתזכרו את הלקחים ותזהרו בכל מקום ותקשיבו לכללי הבטיחות", מסכמת מיכל.

הכותבות, כיום תלמידות כיתה ז'4 בחטיבת ביניים ברנר בפ"ת, משתתפות בפרויקט הנצחה מיוחד שמשותף לסיפריית בית הספר ולפורטל פ"ת - לציון 30 שנה לאסון הבונים.

לדף הראשי של הפרויקט

שיקום ארוך

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...