"המחנה" בליבנו

17/04/2019 | ניסים קלדרון
חדשות


חגיגות ה-80 להפועל מחנה יהודה הערב היו מהולות בעצב על ירידתה של הקבוצה לליגה ב' כמה שעות מוקדם יותר.

זו הייתה יכולה להיות חגיגה כפולה, אבל זה לא קרה - ביום בו חוגגת הפועל מחנה יהודה 80 שנה להיווסדה באירוע שנערך בהיכל התרבות בפתח תקווה נוצחה קבוצת המחנה במשחק העונה משער בדקה ה-83 שגזר את גורלה לרדת לליגה ב' לאחר שנים רבות בהן שיחקה הקבוצה בליגה א'.

ניצחון במשחק הביתי מול בקעת הירדן, היריבה הישירה בתחתית, היה עשוי להוביל לשנה נוספת בליגה א', אבל בעונה קשה זו, שלמען האמת הייתה רשומה עליה כמעט לכל אורכה ירידת ליגה, הנס לא קרה, וההפסד היום בשיעור 1-0 קבע כאמור באופן רשמי שהפועל מחנה יהודה תשחק בעונה הבאה בליגה הרביעית.

בחזרה לאירוע הערב - הטקס החל בכיבוד זכר הנפטרים מקבוצת המחנה, ולאחר מכן שחקני קבוצת דרור מחנה יהודה שעדיין בחיים, שייבדלו לחיים ארוכים, קיבלו כבוד רב וסיפרו על המשחקים ששיחקו בכדור סמרטוטים בחצרות המחנה.

עופרה רצבי, הבת של כדורגלן העבר יגאל רצבי, והזמר שגיב כהן החלו את הערב האומנותי, שנמשך עם בת המחנה וכוכבת להקת הנחל אופירה גלוסקא.

בהמשך הערב הופיעו גם הזמרים רמי דנוך, יהודה קיסר, שימי רון ואיתן מסורי, שהלהיבו את האורחים שמילאו את ההיכל עד אפס מקום, באירוע שאותו אירגן יו"ר המחנה ד"ר אמנון מעבי. יש לציין שכל האומנים שהופיעו בערב עשו זאת בהתנדבות.

איתן מסורי אף חיבר שיר במיוחד לכבוד המחנה: "ברזיל הקטנה והמחנה הגדול".

נאחל ל"מחנה" עוד שנים רבות של חינוך דורות לספורט והצלחות רבות גם במגרש!

(צילום: ניסים קלדרון)

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...