"המחבלים הם חיות אדם וסופם להיות עם כדור בראש"

16/04/2016
חדשות מקומיות


היום בערב התקיימה בצומת סגולה בפתח תקווה הפגנת תמיכה בחייל שירה במחבל בחברון ועומד למשפט. גם הפוליטיקאים הגיעו ולא התביישו לומר את מה שעל ליבם.

דומה שפתח תקווה הופכת לאחרונה להיות בירת ההפגנות. לפני מספר שבועות התקיימה הפגנת תמיכה בחייל בכיכר המייסדים במרכז העיר, והערב נערכה הפגנת הזדהות נוספת בצומת סגולה.

שמו של החייל אסור לפרסום, למרות שניתן למצוא אותו בשלוש שניות בעזרת גוגל, פייסבוק והרשתות החברתיות השונות, שלא לדבר על השלטים ביציעים במגרשי הכדורגל והכדורסל שמשודרים כל יום בטלויזיה.

להפגנה היום הגיע חבר הכנסת אורן חזן, שהתקבל באהבה רבה ע"י כמאתיים מפגינים, שרבים מהם עמדו בתור כדי להצטלם עמו וקראו לעברו: "הו אה מי זה בא ראש הממשלה הבא". חזן אמר בנאומו: "אני אומר את מה שלאחרים אין אומץ לומר. אני אומר לחייל – א.א. אנחנו אוהבים אותך. אתה לא לבד. המחבלים הם חיות אדם על שניים וסופם להיות עם כדור בראש ומתחת לאדמה. אתה תגיע במהרה הביתה. אני קורא לשר הביטחון לשחרר את החייל כדי שיערוך את סדר פסח עם משפחתו".

קהל המפגינים שהיה מצויד בדגלי ישראל ולפידים קרא קריאות בגנותם של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון בוגי יעלון, הניף שלטים בנוסח: "הממשלה שומרת על המחבלים, אנחנו שומרים על החיילים", וצעק בקול: "שחררו את הגיבור".  

בנוסף לח"כ חזן, את ההפגנה הוביל רמי גרינברג, חבר מועצת העיר ויו"ר סניף הליכוד בפ"ת. לדברי גרינברג, כפי שרשם בדף הפייסבוק שלו: "מטרת עצרת ההזדהות היא לחזק את צה"ל, לחזק את חיילי ומפקדי צבא הגנה לישראל וכל כוחות הביטחון, שידעו שהעם איתם ולא שוכח את ההקרבה הגדולה שהם עושים למעננו לילות כימים תוך סיכון חיים ממשי ובמטרה לשמור על העם והמדינה, גם אם לעיתים נעשות טעויות". "מי שלא עושה לא טועה, ובטח בסיטואציות קשות שבהם נמצאים חיילי צה"ל יום יום שעה שעה", מסכם גרינברג.

גרינברג ניצב בהפגנה לצדו של אורן חזן והתקבל גם הוא באהבה אצל המפגינים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...