"בלי תקווה ואמונה - אין טעם לחיים"

16/01/2019
איכות חיים


שרון סלם מפתח תקווה משתפת את סיפור חייה כדי לנטוע תקווה בלב נשים שמגיעות לשמוע אותה.

"היה לי הכל בחיים, ולמרות המשבר הנוכחי אני לא מאבדת תקווה", מספרת שרון סלם מאם המושבות. שרון יודעת על מה היא מדברת, משום שזה אינו המשבר הראשון בחייה, וגם לא השני. את סיפור חייה היא מגוללת לעשרות נשים שמגיעות לשמוע אותה במפגשים שהיא עורכת.

במוצ"ש האחרון התכנסו בביתה של שרון כ-40 נשים ששמעו את סיפורה האישי המחזק ומעורר ההשראה. "לפני כשלושה שבועות נערך מפגש דומה בהשתתפות כ-60 נשים ולאור תגובתן ובקשתן שחזרתי שוב את הערב", מספרת שרון שמעדכנת כי בקרוב צפויים מפגשים נוספים לאור הביקוש הרב.

שרון, אם ל-4, מתחילה את המפגש בתפילת תודה על כל מה שיש, על הטוב והפחות טוב, שיוצר לנו הזדמנויות חדשות להתפתחות. למפגש מגיעות נשים מכל הגילאים, חילוניות ודתיות, שלא נותרות אדישות לסיפור. שרון שהתייתמה מאביה בגיל 3, בנתה לעצמה חיים, הקימה משפחה שאף עזרה למשפחות נזקקות רבות, בפרויקטים מיוחדים שעל חלקם סיפרנו לכם כאן בעבר.

לפני כשמונה שנים, ילדה שרון את יהונתן בחודש החמישי להריונה במשקל של כ-600 גרם. לאחר שחייה וחייו היו בסכנה ותקופה ארוכה בפגייה, החיים שלה חזרו למסלולם, וכנגד כל הסטטיסטיקות יהונתן הוא היום ילד בריא ותלמיד בכיתה ב'.

פסל תינוק שפיסלה שרון בגודל של כף יד - כגודל שבו נולד בנה

לפני כשנתיים עזבה שרון מקום עבודה לאחר 15 שנים, ובהמשך התגרשה מבעלה. היום שרון עדיין מחפשת עבודה ועתידה לוט בערפל, אך כאמור גם עכשיו, למרות הזעזועים האחרונים היא חדורת אמונה: "נסתרות הן דרכי האל, צריך לשדר ולנבא את הטוב, ותמיד הטוב הזה יגיע".

שרון מספרת כי נשים רבות שצמאות לסיפורי גבורה מגיעות לשמוע אותה, ולא מעט מהן בוכות במפגשים: "השמועה מופצת מפה לאוזן, דרך וואטסאפ, לא פרסמתי את זה בכלל, ובכל זאת הביקוש גדול מאוד". את המפגש חותמת שרון בהפרשת חלה בקונספט מאד מקרב, לא כפייתי, שעיקר המסר הוא שלו שללא תקווה ואמונה אין טעם לחיים.

(התמונות באדיבות שרון סלם)

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

ואו
מדהים מדהים חייבות לנסות
סיגל - 17/01/2019
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...