"אני מקבל תושבים באופן ישיר בלשכתי"

05/07/2016
חדשות מקומיות


ראש עיריית פתח תקווה מר איציק ברוורמן עורך מפגשים בלתי פורמליים עם תושבי העיר בדירות ובמקומות פתוחים על מנת ליצור קשר רציף ופתוח עם התושבים ולשמוע 'מיד ראשונה' את דעתם, מהם הצרכים שלהם וכיצד ניתן לשפר ולסייע לכל תושב.

במפגש שהתקיים אמש (שני בערב) בכפר גנים השתתפו מגוון תושבים ותושבות משכונת כפר גנים, נווה עוז, שעריה, מטלון, אם המושבות ומרכז העיר. הועלו בקשות להבהרות לגבי שיבוץ לגנים, התקדמות סלילת כבישים, הקמה מתוכננת של מתחם ספורט חדיש בשעריה, נושאי חניה שונים, נושא עידכון המדדים האוטומטי של הארנונה ונושא נתיב נוסף ליד קניון כפר גנים ג'.

ראש העיר ביקש לציין כי הוא מקבל תושבים באופן ישיר בלשכתו וכי ניתן לתאם פגישות אישיות עמו והדגיש את חשיבותה של מחלקת 'שירות לתושב' בניהולה של טלי סנה, אליה כל תושב יכול לפנות ולקבל סיוע מהיר. "המהות של 'מחלקת שירות לתושב' היא שכל תושב יקבל מענה אנושי והקשבה מיידית לצרכיו כחלק ממדיניות ההקשבה לתושב", אמר ברוורמן.


כמו כן, במפגש אמש הוסבר לתושבים על מספר פרוייקטים שהעירייה מקדמת, על האג'נדה של הפיכה מעיר אפורה ומשעממת לעיר של בילויים עם דגש על אזור 'רמת סיב', הקמת אגם אקולוגי, בניית קאנטרי חדש בשכונת עמישב, הקמת מגרש כדורגל ומתחם ספורט בשכונת מחנה יהודה, בניית בנין משרדים בתחנה המרכזית שמשרדיו יושכרו והשכירות תכסה את הוצאות הקמתו ושיפוץ המתחם, ופרוייקט הדגל – קידום ילדי חינוך מיוחד בלימודים, העשרה, תוכניות גיוס לצה"ל ובנוסף על מתחם בילוי לבעלי צרכים מיוחדים שיתקיים ביום חמישי הקרוב ה7/7 החל משעה 11:30 בפארק הגדול.

לחדשות נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

ברוורמן ראש עיר רגיש ואכפתי עם רגישות מיוחדת לחינוך המיוחד ולבעלי צרכים מיוחדים
ברוורמן ראש עיר רגיש ואכפתי עם רגישות מיוחדת לחינוך המיוחד ולבעלי צרכים מיוחדים
ליאת - 05/07/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...