"אין לי שום דבר אישי נגד ראש העיר"

27/07/2016
חדשות


הפעילה החברתית כרמלה דפני נחקרה היום במשטרת פ"ת בחשד להטרדת עובדי עירייה ושוחררה. "כל עוד אני נושמת לא אפסיק לפעול למען החוק" אמרה לאחר החקירה.

משטרת ישראל הגיעה היום בבוקר לביתה של כרמלה דפני וליוותה אותה לחקירה במשטרת פתח תקווה, בחשד להטרדת עובדי עירייה באמצעות מתקן בזק. היא נחקרה ושוחררה.

כרמלה דפני ועו"ד אלון וולקוביצקי היום לאחר החקירה

מאוחר יותר, בשיחה עם פורטל פ"ת היא סיפרה: "אני ממשפחה שכולה, אבי היה עיוור וחירש. יום אחד עמותה עבדה עליו, החתימה אותו על מסמכים, וגנבה ממנו 300,000 ₪. מאותו יום החלטתי לבדוק את כל נושא העמותות. אני פעילה בתחום כבר משנת 2011. גם מבקר המדינה אמר בדו"ח שלו משנת 2014 שתוצאות הביקורת מראות על דברים חמורים".

"אין לי שום דבר אישי נגד ראש העיר איציק ברוורמן. אני אפילו הצבעתי עבורו. התחלתי את הפעילות שלי גם בזמן שכיהנו ראשי עיר קודמים, ואמשיך כך גם עם ראשי העיר הבאים, כך שזה בכלל לא קשור לזהות ראש העיר. דברים צריכים להתנהל על פי חוק. החברה צריכה לברך שיש אנשים כמוני. מדובר בתקציבים של מיליונים שניתנים לעמותות ולא מפוקחים כפי שצריך. אני בסך הכל עומדת על זכותי לקבל תגובות מהעירייה תוך 45 יום כפי שמחייב החוק".

עו"ד אלון וולקוביצקי שמייצג אותה אמר לפורטל פ"ת: "חטאה הגדול של כרמלה מסתכם בכך שביקשה אישורים על פניותיה לעירייה ממרכז השירות ו/או מנציב התלונות כפי שמקובל וראוי ובאופן מסודר ומוסדר על פי התקשי"ר. היא עוכבה כמעט יום שלם בתחנה בלי שאף אחד שם הבין שמדובר באישה מבוגרת ולא בריאה במיוחד, ללא תרופות ומזון שהיא חייבת לאכול כמעט כל שעה עקב היותה סוכרתית. חמור מכך, אפילו זכות ההיוועצות בעו"ד לא ניתנה למרות תחינותיה, זאת בתואנות שונות ומשונות".

לחדשות נוספות - לחצו כאן

שתף ב-

תגובות

זכות בסיסית של האזרח לפנות לרשויות
לקבל שרות. כנראה ששכחו את זה בעיריה.. שהם מרגישים שהם חייבים להגיב בפוסטים. גם לא ברור...מה ההצדקה לחקירה פה?
זכות בסיסית של האזרח - 28/07/2016
שתף ב שתף ב
תודה לכל פעילי ראש העיר אשר הגיבו כך - מעניין שיראים הם לציין את שמם בתגובתם וזה אומר דרשני
תודה לכל פעילי ראש העיר אשר הגיבו כך - מעניין שיראים הם לציין את שמם בתגובתם וזה אומר דרשני
דפני כרמלה - 30/07/2016
שתף ב שתף ב
לא צריך להיות גאון הדור על מנת להבין מי הגיב
לא צריך להיות גאון הדור על מנת להבין שמי שהגיב לכתבה בשפה לא מכובדת הם פעילי ראש עיריית פתח תקווה אשר נקלטו לעבודה לאחר היבחרו של ראש עיריית פתח תקווה עו"ד ברוורמן יצחק. https://www.facebook.com/carmela7/posts/1229840613723277?pnref=story
דפני כרמלה - 30/07/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...