7 דקות בגן עדן

05/03/2017 | שי קרנר
חדשות


מחצית ראשונה טובה הספיקה למכבי פ"ת לנצח הערב בקלות 3:1 את הפועל כפר סבא החלשה ולהבטיח לעצמה את המקום השלישי בתום משחקי הליגה הסדירה ולפני תחילת משחקי הפלייאוף העליון.

פער האיכות העצום בין שתי הקבוצות עשה את שלו ומכבי רשמה ניצחון ליגה מספר 13 העונה. הפתיחה הייתה דווקא של כפר סבא שבהתקפה ראשונה במשחק קיבלה פנדל שנוי במחלוקת אחרי שעומר דנינו ספק הפיל ברחבה את צ'יבוטה, ורן יצחק בעט את הפנדל פנימה – 1:0 לכפר סבא בדקה השנייה.

הפנדל לא מנע ניצחון - עומר דנינו

כפר סבא שכחה שהמשחק רק החל, הלכה אחורה ושילמה מיד ובמזומן: בדקה 22 אדאמוביץ' מסר למלמד שהניף רגל ובעט מ- 18 מטר פצצה לרשת וקבע שוויון. כפר סבא נעלמה והבליץ נמשך: בדקה 25 קאניוק מסר למלמד שבעט שוב פנימה והשלים צמד פרטי מול קבוצת נעוריו. מלמד לא חגג, אלא רק הרים ידיים מעלה. שמונה שערי ליגה יש למלמד העונה ועוד שלושה בגביע – לוהט.

הבליץ נמשך - בדקה 28 מונרוי הגביה כדור מדויק היישר לראשו של גידי קאניוק שהיה לא מכוסה ונגח מקרוב פנימה אחרי שהתגנב מאחורי כל האין הגנה של הפועל כפר סבא.

צמד חמד - קאניוק ומלמד

המחצית השנייה הייתה לפרוטוקול בלבד - המשחק הוכרע והרמה דעכה. אבל דווקא אז הוכיח השוער דני עמוס שקובי רפואה החליט נכון שהחזיר אותו לשער. עמוס עצר פעמיים את רן יצחק ואלי אלבז ושמר על ניצחונה של מכבי – 3:1 בסיום.

בשורה התחתונה זה לא היה כוחות, אבל מכבי עלתה כיתה העונה. עכשיו היא מנצחת משחקים כאלה ודי בקלות. לפלייאוף העליון היא מגיעה כשהיא בטוחה במקום השלישי ועם סגל שחקנים מצוין. קאניוק הקפטן החדש של הקבוצה כבש שער תשיעי בליגה ונראה שהוא רעב. יש למה לצפות בפלייאוף ולהנהלה תהיה משימה לא קלה בקיץ לדעת לשמור על סגל השחקנים הזה ואף לשדרג אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

לבלוג של שי קרנר

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...