5 סיבות למה כדאי לכם לערוך מסיבה בווילה בצפון

15/09/2016
בידור ופנאי


הסיבה הכי שטחית היא תמיד הנסיעה. אם אתם רוצים לחגוג באמת במסיבה משוחררת לחלוטין שעושים בה הכל ואפשר לנוח אחר כך, קחו לכם וילה יפה ואקסקלוסיבית בצפון, ותרגישו שיצאתם לא רק למסיבה אלא לנופש למחצה.

נופים מופלאים

יכול להיות שישכחו איזה אלכוהול הגשתם לקהל, יכול להיות אפילו שהקייטרינג לא יהיה הכי טוב, אבל הנוף הגלילי הזה שנשקף לכם מהחלון עושה את כל המסיבה הזאת למשהו אחר לגמרי מאשר במרכז. כאן תוכלו מקסימום למצוא אולי כמה שדות משמימים באמצע הארץ מסביב לווילה. אם תיקחו וילה נפלאה שיש בה את כל הנופים הכי יפים שנשקפים מהחלון תוכלו לקבל גם הל מרותק שיבוא למסיבה שלכם רק כדי להיות במקום הזה.

רוצים להשכיר וילה לנופש או למסיבה? כדאי לכם להכיר את אתר וילות נופש

מזג אוויר מעולה למסיבות בסגנון אפרה סקי

היתרון הכי טוב של הצפון, עם זאת, הוא מזג האוויר שלו. נכון שבחורף הוא קצת סוער אבל מי שאוהב מסיבות חורף חמימות ואינטימיות זהו המקום בשבילו לחגוג בגדול, או בבינוני, או איך שנוח לו. חשבו על מסיבת חורף מול האח, סגנון של אפרה סקי ידוע מאתרי הסקי באירופה. אם אתם מכירים את תרבות הבילוי הסוערת כל הלילה של התיירים שבאים לאתרי הסקי ואחר כך מבלים במסיבות הסוערת והחמימות בפנים כאשר בחוץ מושלג וקפוא, אתם מבינים איזה יופי של דינמיקה במסיבה אפשר ליצור מהניגודים האלה של קור וחום. משקה אלכוהולי חם וקייטרינג טוב, הרבה אנשים שמתחממים יחד בווילה יפה זה תמיד מתכון למסיבה נהדרת ומוצלחת.

אתם באים אל האוכל ולא הוא בא אליכם

מסיבות מצוינות מגישות תמיד את האוכל הכי טוב. האפשרויות של מסיבה בווילת נופש בצפון טומנות בחובן אפשרויות לגיוון מבחינת הקייטרינג ומון גורמה. כשזוכרים שבעצם מצפון הארץ מגיעים אלינו כל כך הרבה דברים טובים, מבשר מעולה שגדל בשטחי מרעה טבעיים, דרך מוצרי חלב ויקבים מעולים, ירקות ופירות ממטעי הצפון, מבינים למה אפשר להרכיב תפריט גורמה מעולה כשלא צריך להביא אותו למרכז אלא לנסוע אלי לצפון. בין אם תבחרו בקייטרינג לאוכלי בשר או לטבעונים, הכל נמצא בצפון קרוב אליכם, כולל אנשי המקצוע הכי טובים שיטפלו בכך.

האפרט פארטי הכי כיפי

אפטר פארטי בכנרת, אחרי שנגמרה המסיבה העיקרית, יש דבר יותר יפה מזה? ואם תיקחו אתכם אוכל טוב שנשאר המסיבה ותצאו לטיול ג'יפים, לא מסיבה שווה יותר מאשר יש לכם במרכז? תארו לכם את כל האטרקציות שאתם יכולים להוציא בהן מרץ בצפון, אחרי המסיבה הכי מוצלחת שהייתם בה שעות על גבי שעות, לא היה שווה לנסוע כל הדרך לצפון כדי ליהנות מזה? אתם תגלו מהר מאוד שאם אתם כבר מרשים לעצמכם ליהנות מהאווירה המשוחררת הזאת, זה בא יחד עם נוף כמו בסרטים, ואת זה יש רק בצפון. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...