5 טיפים לרכישת רכב SUV

20/09/2019
צרכנות

אוהבים את השטח? את העוצמה של רכבי SUV? בשנים האחרונות מותגים רבים כבשו את כבישי הארץ ואת דרכי העפר. החל מג'יפאים המעוניינים לגלות את העליות והמורדות של פינות החמד ברחבי הארץ וכלה באנשי עסקים המעוניינים בחוויית נהיגה אחרת. אספנו עבורכם חמש המלצות בדרך לבחירת רכב ה - SUV שלכם.

מצאו רכב שמתאים לכל תוואי שטח

רכבי SUV רבים מתאפיינים במנוע איכותי ותנועה נוחה בשטח, אך אינם מתאימים לנסיעה מהירה על הכביש. כאשר אתם בוחרים רכב, כדאי למצוא שילוב מושלם של התאמה לתנאי נהיגה משתנים. הן לשטח, הן לתוואי כבישים עירוני והן לנסיעות פנאי בכבישים בין-עירוניים. המנוע העוצמתי והשקט המאפיין את רכבי היוקרה והיציבה האיכותית על הכביש בכל תוואי שטח, מזכירים כי לא צריך להתפשר על איכות ועיצוב כאשר בוחרים ברכב 4X4.

רכב שטח? אפשר גם בגרסאות יוקרתיות

לאורך השנים רכבי השטח עזבו את הדיונה והחלו לככב בחניות שכונות היוקרה בארץ ובחו"ל. למשל, קיימים רכבים המציעים הנעה אחורית או הנעה כפולה ומהווים כיום את אחת האפשרויות האטרקטיביות ביותר בישראל לקרוס אובר איכותי. מחיר סביר, מפרט טכני מרשים, עיצוב מודרני ואבזור בטיחות מפנק הופכים את הרכב הזה לפרטנר מושלם.

חפשו רכב מבית טוב

כדאי לחפש רכב SUV ממותג המתקשר עם איכות ויוקרה. רכבים אלה יבטיחו שירות מקצועי ביום שבו אתם נתקלים בתקלה ברכב. בנוסף, כדאי לבדוק כיצד נשמר שווי השוק של הרכב עם השנים והאם הוא נשחק? כל רכב חדש מאבד מערכו סכום ניכר בשלוש השנים הראשונות. אך, רכבים מיצרנים מסוימים ממשיכים לשמור על ערך גבוה בשנה החמישית עד השמינית בזכות המוניטין שצבר המותג והעובדה כי הוא אינו מתבלה בקלות.

חלודה – האויב המושבע של רכבי ה-SUV

חשוב למצוא רכב ממותג שיצא לפני מספר עשורים ובנה מוניטין של איכות. חלק מרכבי ה - SUV שנבנו בתחילת שנות האלפיים יוצרו ממתכת זולה המחלידה בקלות. כיום, עשור לאחר מכן ניתן לראות את החלודה מכלה את חלקו התחתון של הרכב מעל לגלגלים. במיוחד עבור מי שרוכש את הרכב על מנת להחזיקו שנים ארוכות, חשוב למצוא רכב שמיוצר מסגסוגת איכותית של מתכת שאינה מחלידה.

חפשו רכב עם חוויית נסיעה חדשנית ובטוחה

אל תסתכלו רק ברכב אלא גם במה שיש בתוכו. האבזור הבטיחותי של הרכב, יכולת הקישוריות המעניקה לכם שלל אפשרויות לשימוש בתוכנת ה - GPS בטלפון, יבוא אנשי הקשר שלכם, מגוון חיישני בטיחות ומצלמות רוורס – כל אלה הופכים את חוויית הנהיגה למושלמת. כאשר אתם קונים רכב SUV חדש כדאי למצוא את המודלים המציעים אבזור בטיחות וקישוריות בטכנולוגיה מתקדמת. ברכבי אינפיניטי, למשל - תגלו פיתוחים חדשים המאפשרים לכם להשתמש במגוון חיישנים הסורקים את הרכב בטווח של 360 מעלות ולהשתמש בתוכנת הקישוריות המתקדמת לחיבור קל ומהיר לטלפון החכם לשימוש קולי ללא מגע בטלפון.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...